Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytaus radijas „FM99“ kviečia kurti eglučių parką!

Ar jau pradėjote ruoštis Kalėdoms? Radijo stotis „FM99“ kviečia bendruomenes, bendrijas, organizacijas ir Jus sukurti kalėdinę eglutę ir šventiniu laikotarpiu „įkurdinti“ ją FM99 kalėdinių eglučių parke Rotušės aikštėje, Alytuje.

Eglutės gali būti pačių įvairiausių formų, dydžių bei itin netradiciškos. Burkitės ir kurkite Kalėdų simbolį, kuris atspindėtų Jūsų organizaciją, bendruomenę ar bendriją. Eglučių parke bus užtikrintas elektros energijos tiekimas. Nepamirškite prailgintuvo jeigu eglutė bus su lemputėmis.

Jums tereikia sukurti eglutę, ją pastatyti ir užtikrinti, kad visi žinotų, kieno eglutė yra. Atnešę eglutę į Rotušės aikštę susisiekite su FM99 redakcija telefonu 8 687 30257, nepamirškite nusifotografuoti ir atsiųsti nuotraukų el.paštu reklama@fm99.lt.

Kalėdinį eglučių parką „sodinkime“ nuo gruodžio 5 dienos, o dvi orginaliausios, gražiausios eglutės bus renkamos sausio 6 dieną ir apdovanotos rėmėjų prizais.

Vieną eglutę išrinks gyventojai, balsuodami „FM99“ socialiniame tinkle Facebook, vienas patiktukas – vienas balsas! Kitą eglutę išrinks akcijos organizatorių sudaryta komisija. Visos akcijos metu eglutės konkursantės bus pristatytos „FM99“ eteryje, Facebook paskyroje bei internetinėje svetainėje www.fm99.lt. Nugalėtojus skelbsime sausio 6 d.

Daugiau informacijos telefonu: 8 687 30257, el. paštu: reklama@fm99.lt

Juk Kalėdoms ruoštis kartu daug smagiau!

Kitos naujienos

„Wolves“ klubas toliau tvirtina savo pozicijas LKL. Savo arenoje patiesę Kauno "Žalgirį" vilkai r...

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos kulkinio šaudymo, pneumatiniais ginklais, komandinis Čempionatas...

Alytaus statybos bendrovė „Dzūkijos statyba“ Kauno technologijos universiteto prašymu įtraukta į Viešųjų ...

Šį sekmadienį (Vasario 12 d.) Makniūnuose vėl nuo 10 iki 13 val. vyks Makniūnų bagažinių turgelis...