Klausyti gyvai

09:00 - 10:00

Ryto programa „Geros dienos!“

Alytaus rajono merė R. Vitkauskienė: Investicijos kitais metais ateis į kiekvieną seniūnaitiją

Alytaus rajonas laukia švenčių, o merė Rasa Vitkauskienė džiaugiasi, kad visos seniūnijos įžiebė eglutės, kurias kūrė rajono bendruomenės. Džiugina ir gerai renkamas Alytaus rajono savivaldybės biudžetas, paskutiniais mėnesiais suskubta susimokėti įvairias rinkliavas, o papildomų neplanuotų pajamų jau gauta per du milijonus.

„Tai džiugina, nes kiekvieną papildomą eurą skirsime pagerinti gyvenimo kokybę mūsų rajone“, – sako R.Vitkauskienė.

Alytaus rajono merė dirba aštuonis mėnesius. Pirmi darbai buvo formuojant komandą ir analizuojant esamą situaciją.

„Per šiuos aštuonis mėnesius intensyviai priiminėjom gyventojus, klausėm jų problemas, lūkesčius ir bandėme juos atliepti“, – pasakoja merė. Po to prasidėjo darbas su kitų metų biudžetu, planuojamos lėšos tam, kad sėkmingai pradėti projektus kitais metais Alytaus rajono savivaldybėje.

Keliai rajono gyventojams svarbiausi

Keliai rajono gyventojams problema numeris vienas, sako merė, o prižiūrimų kelių tinklas tikrai didelis: „1200 kilometrų prižiūrimų kelių ir du ar trys valytuvai nepajėgūs nuvalyti, bet su 12 valytuvų jau galima tvarytis.“

Alytaus rajono savivaldybėje šiemet kelius valo šešios įmonės, tai pateisino gyventojų lūkesčius ir snygio atveju tai padeda gyventojams, kad kelias iki darbo vietos, vaikų darželio, ar mokyklos būtų kuo saugesnis.

Ryšys su bendruomene

„Kiekvieną dieną ar aš, ar vicemeras važiuojam, susitinkam su gyventojais, dabar dėl biudžeto darom susitikimus su kiekvienos seniūnijos bendruomenėmis, kviečiam visus aktyviai dalyvauti,“ – pasakoja Rasa Vitkauskienė. – „Ne viską galbūt žinom, bet tikrai laukiam, kad gyventojai pasakytų, kur kokia situacija“.

Alytaus rajonas auga ir gyventojų pajamų mokesčio surenkama daugiau.

„Alovėje planuojama nauja ikimokyklinio ugdymo grupė 15-ai vaikų“, – džiaugiasi merė. Itin svarbu įsiklausyti ir atliepti gyventojų bendruomenių ir seniūnijos poreikius ir palaikyti glaudų ryšį su rajono gyventojais sako Rasa Vitkauskienė

Ateities planai ir komanda

Kadencijos pradžioje pradėtas auditas savivaldybėje turėtų baigtas metų pradžioje ir rezultatai bus kovo mėnesį, žada merė. Planai kitiems metams dideli, biudžeto laukiama didesnio. 

„Planuojame investicijas į miestus ir miestelius, į Daugus, Simną, Nemunaitį, Punią, į kiekvieną seniūniją tam tikras investicijų portfelis ateis,“ – neabejoja Rasa Vitkauskienė.Ji džiaugiasi ir pasirinkus tinkamus žmones į savo komandą, su kuria dirba.

„Didžiuojuosi ir džiaugiuosi savo komanda, manau pasirinkau pačius geriausius“, – džiaugiasi Alytaus rajono merė Rasa Vitkauskienė.

Kalėdiniai linkėjimai

Eglutę namuose merė puošia Kūčių rytą, su vaikais kepa meduolius – tradicijos, kurių labai laukia vaikai.

„Pats svarbiausias dalykas, kurio visiems norėčiau palinkėti, tai pirmiausia sveikatos, būkit sveiki, būkit laimingi, jaukių, šiltų artėjančių švenčių ir kad būtumėt apsupti artimųjų meilės ir dėmesio, o visa kita galim nusipirkti patys“, – šventiška emocija dalijasi merė.

 Ji džiaugiasi ir „FM99“ kalėdinių eglučių parku įsikūrusiu priešais, Alytaus rajono savivaldybę.

„Jūs ir garsinat mūsų savivaldybę, anksčiau žmonės tiesiog praeidavo nepastebėdami, dabar stabteli“, – džiaugiasi Alytaus rajono merė Rasa Vitkauskienė.

Alyatus rajono merė Rasa Vitkauskienė

Komentarai (1)

  1. Rytis prieš 2 mėnesiai

    Tikiuosi,kad bet tris gatvės šviestuvus pastatys ,nes šeimų daugėja

Comments are closed.

Kitos naujienos

Pavasariop prasideda aplinkos tvarkymo darbai. Gyventojai raginami atkreipti dėmesį, kokiais atve...

Alytaus kraštotyros muziejuje antradienį pristatyta Vilmanto Dunderio knyga apie Kovo 11-osios akto signa...

Per pirmą dieną, vasario 21-ąją, kai buvo pradėti rinkti parašai už kandidatus į prezidentus, TS-LKD kand...

Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) teigiant, kad buitiniai vartotojai ir mažos įm...