Klausyti gyvai

18:00 - 21:00

TOP33 (laida kartojama)

Alytaus svetainės atnaujinimui siūloma skirti 50 tūkst. eurų

Šiuo metu miesto savivaldybės tarybos komitetuose svarstomame biudžeto projekte tarp kitų siūlymų pristatytas savivaldybės interneto svetainės alytus.lt atnaujinimo planas. Alytiškiai dažnai skundžiasi, kad svetainėje sudėtinga rasti informaciją, ji sunkiai pasiekiama ir  pateikiama nepatraukliu, nešiuolaikišku  formatu. Tarybai siūloma svetainei atnaujinti 2018 m. skirti 50 tūkst. eurų.

Vicemeras Tautvydas Tamulevičius sako, jog svetainės kūrimas finansuotas ES struktūrinių fondų lėšomis ir kaip tik šiais metais baigiasi įsipareigojimas jos nekeisti

„Interneto svetainė alytus.lt sukurta prieš penkerius metus ir tuomet ji kainavo 180 tūkst. litų. Svetainės kūrimas finansuotas ES struktūrinių fondų lėšomis ir kaip tik šiais metais baigiasi įsipareigojimas jos nekeisti“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotojas Tautvydas Tamulevičius. – Per penkerius metus technologijos stipriai pažengė, o visapusiškai pasenęs produktas kuria blogą miesto įspūdį, neprisideda prie to, kad visi miestiečiai galėtų lengvai ir patogiai rasti juos dominančią informaciją apie savivaldą“.

Naujos svetainės kūrimas ir archyvinės informacijos perkėlimas gali kainuoti apie 50 tūkst. ir daugiau eurų. Atliktoje preliminarioje apklausoje kainos svyruoja priklausomai nuo pasirinktos struktūros, grafinio dizaino sudėtingumo ir būtų tikslinamos, suformulavus konkrečią užduotį. Miesto savivaldybės tarybai patvirtinus reikalingas lėšas, interneto svetainės kūrimo darbai prasidėtų šių metų antrojoje pusėje.

Tuo tarpu kasdien lankytojų skaičiumi augančiame Alytaus miesto savivaldybės facebook‘e galima iš pirmo šaltinio sužinoti visą reikalingiausią ir aktualiausią kasdieninę informaciją, kurią ne visada rasite įprastinėse žiniasklaidos priemonėse.

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...