Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Alytaus “Varsa – Stronglasas” jau rytoj žaidžia finale!

Prenumeruokite FM99 radijo podcast’ą: Applepodcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic | BreakerAnchor|Pocket Casts| Anchor|Castbox|Overcast

Praėjusį savaitgalį Alytų pasiekė džiugios naujienos – Alytaus rankinio komanda “Varsa – Stronglasas” pusfinalyje paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš Klaipėdos komandą. Finalas – jau rytoj, šeštadienį.

Apie tai pokalbis su “Varsa – Stronglasas” vyriausiuoju treneriu Egidijumi Petkevičiumi, kuris džiaugiasi, kad pagaliau komanda galėjo žaisti savo arenoje su žiūrovais ir tokia atkakli kova sukėlė tikrai daug emocijų jų tarpe:

“Nuostabus jausmas vėl sugrįžti į areną su žiūrovais, bet dar norėčiau pasidžiaugti, kad mūsų komanda vienintelė, kuri tai gali sau leisti dėl ASRC salės dydžio ir žiūrovų vietų skaičiaus.” 

“Varsai” su Klaipėdos “Dragūnu” grumtis tenka dažnai, kas šįkart Alytiškiams padėjo laimėti? E. Petkevičius mano, kad žaidėjų patirtis.

“Patirtis itin svarbi tokiose varžybose, nes žaidėjai jau moka kovoti su stresu ir nervais. O šeštadienį “Varsa” pirmąsias finalines varžybas žais su Vilniaus “Šviesa” ir varžybos vyks Vilniuje”, – sako treneris.

Kitas svarbus įvykis, po daugiau nei dviejų dešimtmečių Lietuvos rankinio rinktinė pateko į

Europos čempionatą. Šis istorinis įvykis taip pat gali padėti ir rankinio klubams, ir apskritai rankiniui Lietuvoje.

“Aš labai viliuosi, kad ši pergalė atneš permainų tiek finansine, tiek žinomumo, tiek ir žaidėjų galimybių prasme, nes rankinis Lietuvoje yra nepelnytai nuvertintas. Čia yra didelis pasiekimas Lietuvos rankinio istorijoje, tikimės, kad po 24 metų pagaliau grįšime ir mus išgirs, mus vertins ir būsime paskatinami finansine, žiūrovų ir žiniasklaidos prasme. “ viliasi E. Petkevičius.

Linkime “Varsai” pergalės ir tikimės, kad pavyks pakartoti rezultatą kurį pasiekė Alytaus komanda prieš 5 metus, kai Alytaus “Varsa” tapo Lietuvos rankinio čempionais.

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...