Klausyti gyvai

17:00 - 18:00

Savaitgalio promenada

Alytiškė Aistė pristato savo debiutinę dainą

Alytiškė Aistė pristato savo debiutinę dainą „Can’t make you go“. Aistė ir Benas – draugai, klasiokai, pradėjo kurti dainas tik praeitų metų sausį. Abu jaunuoliai šiuo metu studijuoja Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje. Plačiau apie muziką jų gyvenime ir dainos gimimą radijo stoties „FM99“ eteryje kalbėjomės su pačiais atlikėjais. 

Dainos kūryboje viskas prasidėjo, kaip jie sako nuo nieko, tiesiog improvizacijos. Dainos tekstas angliškas. Kodėl? Kaip sako pati Aistė, tiesiog taip jau gavosi. Pats Benas sako, kad jo muzikavimas prasidėjo nuo repo. Kuriant dainą atlikėjai sako, kad viskas ėjosi automatiškai, be jokių didesnių nesutarimų. 

Aistė ir Benas

Šiandien vieną iš jų dainų jau galite išgirsti radijo stoties „FM99“ eteryje bei Youtube kanale. Daina pradėta kurti 2019 metų sausį, po metų Benas ir Aistė ją ištobulino ir su prodiuserio Dzouns pagalba išleido klausytojų teismui.

Šiuo metu Aistė ir Benas savo dėmesį turi skirti ne tik kitų dainų kūrimui, bet ir artėjantiems abitūros egzaminams. Plačiau apie kelią į muziką ir kūrybą klausykite pokalbyje.

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...