Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytiškės Lietuvos imtynių čempionate iškovojo medalius

Vilniuje vyko Lietuvos imtynių čempionatas. Varžybose dalyvavo stipriausi šalies imtininkai, moterų grupėje 47 sportininkės, vyrų grupėje 83 dalyviai.

Pirma is desines Migle Maslauskaite III v. 75-kg
Alytiškės Lietuvos imtynių čempionate iškovojo medalius (Kęstučio Dambrausko nuotr.)

Sėkmingai dalyvavę čempionate rungėsi alytiškiai. Moterų grupėje Paulina Žuklijūtė svorio kategorija 60 kg ir Miglė Maslauskaitė ( sv. k. 75 kg) iškovojo bronzos medalius. Penktąsias vietas iškovojo Simona Žuklijūtė ( sv. k. 69 kg) ir Vitana Bubėnaitė ( sv. k. 60 kg).

Antra is desines Paulina Zuklijute III v. 60-kg

Vyrų grupėje penktąją vietą laimėjo Tautvydas Matulevičius ( sv. k. 125 kg). Sportininkus treniruoja treneris Šarūnas Miliauskas.