Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Alytiškiai kviečiami pasiklausyti verslininkų sėkmės istorijų

Antrąjį „Verslo fanai“ renginį VšĮ „Motyvatoriai LT“ organizuoja kartu su Alytaus Europe direct informacijos centru. Šiame renginyje dalyviai galės išgirsti apie pagalbines priemonės pradedantiems verslininkams, verslininkų sėkmės istorijas, patarimus, kaip pradėti verslą ir dar daugiau naudingos informacijos.

Balandžio mėnesį vykęs pirmasis „Verslo fanai“ renginys, dalyvių aktyvumu parodė, kad tokių viešų, nemokamų, verslumą skatinančių renginių Alytuje trūksta.

Renginyje dalyvausianti Pingu‘s English School“ Alytuje įkūrėja Inga Mačionienė kalbės apie verslą pagal franšizę. Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėjo pavaduotoja Izida Baliukynienė pristatys, kaip Alytaus miesto savivaldybė padeda verslui. Europos vartotojų centro teisės specialistė Miglė Akulevičienė kalbės apie elektroninę prekybą, o kavinės „Spotas“ vadovė Eglė Žilionytė pasidalins savo mintimis, kas padeda, ir kas trukdo verslauti Alytuje.  Šie ir kiti pranešimai skambės šiandien, gegužės 21 dieną, 16 val. kavinėje „Spotas“, Dariaus ir Girėno g. 11, Alytus.

Verslo fanai web

Kitos naujienos

(BNS). Seimo pirmininkė ir frakcijų seniūnai registravo pataisas, kuriomis vietoje kanceliarinių išlaidų ...

„Mes buvom kaip sviestas, į kurį sminga karštas peilis“, - sako dezinformaciją ir ...

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, organizuodamas konkursus dėl pakuočių atliekų surinkimo...

Birželio 11 dieną 13.30 val. Varčios miške, prie partizanų atminimo kryžiaus (Dušnionių girininki...