Klausyti gyvai

13:00 - 13:35

„FM99“ kultūra

Alytiškiai kviečiami pasiklausyti verslininkų sėkmės istorijų

Antrąjį „Verslo fanai“ renginį VšĮ „Motyvatoriai LT“ organizuoja kartu su Alytaus Europe direct informacijos centru. Šiame renginyje dalyviai galės išgirsti apie pagalbines priemonės pradedantiems verslininkams, verslininkų sėkmės istorijas, patarimus, kaip pradėti verslą ir dar daugiau naudingos informacijos.

Balandžio mėnesį vykęs pirmasis „Verslo fanai“ renginys, dalyvių aktyvumu parodė, kad tokių viešų, nemokamų, verslumą skatinančių renginių Alytuje trūksta.

Renginyje dalyvausianti Pingu‘s English School“ Alytuje įkūrėja Inga Mačionienė kalbės apie verslą pagal franšizę. Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėjo pavaduotoja Izida Baliukynienė pristatys, kaip Alytaus miesto savivaldybė padeda verslui. Europos vartotojų centro teisės specialistė Miglė Akulevičienė kalbės apie elektroninę prekybą, o kavinės „Spotas“ vadovė Eglė Žilionytė pasidalins savo mintimis, kas padeda, ir kas trukdo verslauti Alytuje.  Šie ir kiti pranešimai skambės šiandien, gegužės 21 dieną, 16 val. kavinėje „Spotas“, Dariaus ir Girėno g. 11, Alytus.

Verslo fanai web

Kitos naujienos

Gegužės 19 d. įvyko pirmosios KIDS ATHLETICS projekto žaidynės Vilniuje, kuriose susirinko per 20...

Gegužės 25 d. Alytuje vyks išskirtinių automobilių klubo rengiama paroda „RedHill Street 2024“. Todėl nuo...

Toliau rekonstruojant Ulonų g. nuo gegužės 22 d., trečiadienio, laikinai, kol vyksta darbai, keičiasi aut...

Gegužės 21-oji – svarbi diena Giedrei ir jos kūrybos gerbėjams: muzikos platformose jau sukasi jo...