Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Ne tu vienas kelyje

Alytiškio garaže – 120 litrų nelegalių degalų, turguje po prekystaliu – keli šimtai kontrabandinių cigarečių pakelių

Alytiškio garaže – 120 litrų nelegalių degalų

Alytiskio garaze – 120 litru nelegaliu degaluFM99Policijos pareigūnams neretai įkliūva nelegaliai degalus laikantys asmenys, kurie aiškina, kad ne vieną dešimtį ar šimtą litrų dyzelino ar benzino laiko savo reikmėms.

Taip nutiko ir gegužės 5 – ąją, kai Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus Ekonominių nusikaltimų poskyrio pareigūnai, tikrindami gautą informaciją, garažų masyvuose, Alytuje, 41 – erių metų alytiškio nuomojamame garaže plastikinėse talpose, rado jo laikomą apie 120 litrų dyzelino. Šiems naftos produktams D. P. įsigijimo dokumentų neturėjo. Pareigūnams aiškino, kad kurą įsigijo iš nepažįstamo asmens ir naudojo tik savo reikmėms.

Vyriškis į teisėsaugos akiratį pakliuvo pirmą kartą. Jam bus taikoma atsakomybė, numatyta Administracinių teisės pažeidimų kodekse.

Už akcizais apmokestinamų prekių laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką įstatymas užtraukia baudą nuo trijų tūkstančių iki trisdešimties tūkstančių litų.

——–

Kontrabandins cigaretes (2)Šiandien ryte, tik įsibėgėjus prekybai turgelyje, Alytaus aps. VPK Nusikaltimų tyrimo skyriaus Ekonominių nusikaltimų poskyrio pareigūnai, tikrindami gautą informaciją, maisto produktais prekiaujančios penkiasdešimtmetės alytiškės prekyvietėje po grindimis aptiko 358 pakelius Baltarusijos Respublikos banderolėmis paženklintų cigarečių: „Minsk“, „Fest“, „Lifa“, „NZ Gold“, Winston“, „Denim“, „Compliment“. Tabako gaminių vertė siekia 2 645 litus. Moteris jau nebe pirmą kartą, policijos pareigūnų baudžiama už nelegalią prekybą rūkalais. Ji savo nelegalaus amato nemeta, o pričiupta teisėsaugininkams vis teisinasi, kad šio verslo imasi, tik norėdama prisidurti pragyvenimui. Dėl turgavietėje rastų kontrabandinių prekių pradėta administracinė teisena. Kuri pažeidėjai užtraukia baudą nuo penkių tūkstančių iki dešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu.

Kitos naujienos

Žinai informaciją...

Pietų Lietuvoje prie Druskininkų esantis Raigardo pasienio punktas su Baltarusija bus uždarytas nuo kovo....

Knygų mugė 2024-ieji jau čia pat! FM99 kalbame su rašytoja, vertėja, dėstytoja Irena Buivydaite, ...

Grupės „Biplan“ muzikantai jau džiaugiasi į Lietuvą atkeliavusiomis naujomis vinilo plokštelėmis. Minint ...