Klausyti gyvai

18:00 - 20:00

Muzikinis kalendorius

Alytuje – Lietuvos nacionalinės filharmonijos solistės Juditos Leitaitės koncertas

Dainininkė Judita Leitaitė jau 30 metų stebina savo klausytojus naujomis programomis, įdomiu atlikimu, neblėstančia energija, vidiniu žavesiu, taigi artėjančius Naujuosius metus bei savo kūrybinės veiklos jubiliejų ji paminės daugelyje Lietuvos miestų su įvairiausiomis programomis.

Š ventiniame koncerte Alytuje išgirsite nepakartojamus, sielą virpinančius, jau klasika tapusius kūrinius ispaniška tematika, žaviosios kerėtojos Karmen arijas, programą paįvairins puošnūs, aistringi ispaniški flamenko šokiai. Bus ir siurprizų, juk žiemos šventės – stebuklų metas!

Koncerte dalyvauja Lietuvos nacionalinės filharmonijos solistė, daugelio tarptautinių festivalių dalyvė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja Judita Leitaitė ir „bohemiečių“ trupės narys, Lietuvos operos ir baleto teatro solistas, dainavęs čŒikagos lietuvių operoje, Tbilisio operos ir baleto teatre, Makedonijos nacionalinėje operoje, taip pat net trijose premjerose Maskvos Didžiajame teatre dalyvavęs Dainius Stumbras. Solistams akompanuos aspirantūros studijas baigusi, daugelio Lietuvos, taip pat ir užsienio solistų partnerė scenoje, įvairių muzikinių projektų autorė Rūta Mikelaitytė-Kašubienė.

Ne itin dažna proga Lietuvoje galima išvysti ir tikrą ispanišką flamenko šokį. Naujųjų išvakarėse tokią progą mums suteiks Natalija Kovaliova – Valstybinio Sankt-Peterburgo kultūros ir menų universiteto absolventė, stažavusi pas tokias Flamenko šokėjas ir pedagoges kaip Chua Alba, Soledad Gonsales, Tiina Pikas, Francheska Grima. Š okėjai talkins jos kolegos Irma Dzikarienė ir Andrius Butkys

Juditos Leitaitės kūrybinės veiklos 30-mečiui skirtas koncertas „Gurmaniškos muzikos ir flamenko fiesta“ vyks gruodžio 30 d. 18 val.

———–

kalbėk zinios@fm99.lt

Kitos naujienos

Šįvakar visi keliai – į Rotušės aikštę. Vakaro tamsa apgaubta Dzūkijos sostinė 20 val. miestelėnu...

Sostinėje kai kurie daugiabučiai jau šildosi. Kaip Alytuje? Kiek kainuos šildymas ir ar jau verta jungti,...

Šį sekmadienį Pasaulinės gyvūnų globos dienos minėjimas Alytuje.

Po dviejų skaudžių pralaimėjimų DFK "Dainava" bandys grįžti į pergalių kelią Alytaus miesto stadi...