Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Alytuje eglutės įžiebimo momentą stebėkite internetu, nes kitur nepamatysit!

Alytiškiai nekantriai laukia Alytaus miesto eglutės įžiebimo. Šiemet dėl siaučiančios pandemijos visų taip laukiama Alytaus miesto eglutės įžiebimo šventė gyvai neįvyks ir žaliaskarė bus įžiebta nuotoliniu būdu. FM99 apie Kalėdų eglutę pasakoja Alytaus miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Ramunė Zubrė.

„Puošiame visi, žmonės dirba iš širdies. Eglutės spalvos pasirinktos tradicinės,“ – sakė Ramunė Zubrė.

Kaip akcentas bus raudonas kaspinas, dekoracijos bus puoštos raudonais kaspinais. Du angelai bus Senamiesčio skvere, o Senamiesčio parke papuoštas ąžuoliukas.


„Vis tik iš viešojoje erdvėje pasirodžiusių alytiškių komentarų suprantame, kad daugelis miestelėnų gruodžio 4 d. 17 val. eglutės įžiebimo momento nelauks prie kompiuterių ekranų – jie jo tikisi sulaukti Rotušės aikštėje. Deja, turime nuvilti alytiškius, penktadienio vakarą pasiryžusius keliauti į Rotušės aikštę. Laukti žaliaskarės įžiebimo čia nei 17 val., nei dar valanda kita vėliau neverta. Eglutės žiburiai nurodytu laiku įžiebti nebus ir žiūrėti tikrai nebus į ką,“ – sako R.Zubrė.

Alytaus miesto eglutės įžiebimo momentas bus nufilmuotas iš anksto ir jis bus transliuojamas gruodžio 4 d. 17 val. internetu (nuorodą ir adresą paskelbsime vėliau), todėl dar kartą prašoma visų būti supratingais, nesibūriuoti Rotušės aikštėje ir nelaukti eglutės įžiebimo. Stebėkime šį momentą namuose kartu su savo artimaisiais.

Būkime atsakingi, saugokime save ir aplinkinius, kad didžiąsias metų šventes galėtume pasitikti būdami sveiki, o Alytaus miesto eglutė iš Rotušės aikštės niekur nedings iki pat Trijų Karalių ir ja visi tikrai suspės pasidžiaugti!

Kitos naujienos

1595 kartoninės dėžės ir 71 kartoniniai lakštai! - tiek prireikė pastatyti kartotinį tiltą.

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...