Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Apdovanoti „FM99“ kalėdinių eglučių parko laureatai!

Šiandien apdovanoti „FM99“ kalėdinių eglučių parko laureatai. Visos 26 eglutės buvo tikrai nuostabios ir džiugino alytiškius ir miesto svečius visą mėnesį, milžiniškas dėkui visiems kūrėjams, dariusiems, suagojusiems, prižiūrėjusiems ir džiuginusiems kalėdiniu grožiu!

Ačiū Alytaus rajono savivaldybei, priėmusiai ant pievelės po langais ir pasirūpinusiai parko globa bei apšvietimu ir Putinų bendruomenei, padėjusiai pasirūpinti saugumu!

Nors tai itin sunkus darbas, nes visos parko garžuolės įspūdingos, tačiau kasmet dar nutinka ir apdovanojimai – vienas prizas, kaip ir kasmet, įteikiamas daugiausiai balsų fm99.lt sulaukusiai eglutei, o antrąją laureatę išrenka komisija. Eglučių kūrėjams įteikti konditerinės studijos „Karamelė ir pipiras“ dovanoti tortai ir radijo stoties „FM99“ dovanų čekiai!

Viso balsų sulaukta beveik 107 tūkstančių, tačiau ne be technologijų pagalbos, tad teko pasitelkti ir ekspertus, kurie balsus „atrūšiuotų“ – apie tai, straipsnio pabaigoje.

Vidzgirio 2-osios b eglutė

Didžiausio balsuotojų palaikymo sulaukė Alytaus Vidzgirio progimnazijos antrokų eglutė, prie kurios kūrimo prisidėjo visa Alytaus Vidzgirio mokyklos 2b klasės bendruomenė. Atsiimti prizo atkeliavo mokytoja Roberta Raudonienė, mama Giedrė Muliuolienė ir keturi 2b klasės moksleiviai Dominykas, Milita, Gabrielė ir Aistė.

„Pavyko sukurti idėją ir „pakurti“ pavyko tėvelius idėjai įgyvendinti“, – džiaugiasi mokytoja. O eglutė tikrai įpūdinga – medinis eglutės karkasas užpildytas vaikų ir tėvelių suneštais kalėdiniais žaisliukais.

„Čia gavosi tokios didelės bendruomenės, nes jau namuose pritrūkom žaisliukų, tada vaikai visvien sako dar ir dar reikia, tai ir močiutės ir seneliai, ir iš kaimų vežėm ir iš sodų“, – prisimena Giedrė. Pagrindinė idėja buvo ne pirkti, o naudoti kas jau galbūt nereikalinga ar atsibodę ir prikelti antram gyvenimui.

„Aš kalėdų senelį“, „aš visokius spalvotus“, „aš nešiau blizgančių ir spalvotų“, vienas per kitą pasakoja vaikai. „Man mama nesakė, tai nei vieno neatnešiau“ – prisipažįsta vienas.

O visas darbas vyko po pamokų!

„Svenheim“ kolektyvo eglutė

Komsijos balsais nugalėtoja tapo UAB „Svenheim“ sukurta tvari eglutė. Ji buvo ir pati pirmoji, atkeliavusi į parką ir pirmą kartą bendrovėje sukurta „FM99“ kalėdiniam parkui.

„FM99“ studijoje apdovanojimą atsiėmė „Svenheim“ marketingo specialistas Gediminas Ryženinas ir administratorė Rūta Kareivaitė Ruminienė. 

„Tai buvo pirmoji mūsų eglutė ir tikimės, kad turėsim ir kitais metais ir dar kitais, jeigu tik jūs organizuosit“, – džiaugiasi Rūta.  – „Patys mes, kaip ir pridera, džiaugiamės ir giriam, kad nepasikuklinsim, ji buvo ir balčiausia, ir aukščiausia, tad turbūt ne veltui buvom matomi“.

Gediminas prisimena, kad eglutės idėja gimė jau rugsėjį ir visas kolektyvas jungėsi į kūrybinį ir darbinį procesą. Plačiau apie „Svenheim“ eglutę skaitykite čia.

Technologinėmis priemonėmis surinkti balsai buvo anuliuoti

Išmaniais laikais neapsieita ir be išmanių priemonių. Pastebėję įtartinai „besielgenčius“ „balsuotojus“, į pagalbą pasitelkėme ir kibernetinio saugumo ekspertus, kurie padėjo atrinkti pelus nuo grūdų ir atsijoti technologijų pagalba surinktus balsus. Tad nugalėtojas pateikiamas pagal „žmogiškąjį“ balsavimą.

Beje, jeigu įdomu, kaip tai buvo padaryta – „FM99“ radijo eteryje jau rytoj, sausio 10 dieną po vidurdienio pokalbis su kibernetinio saugumo ekspertu Arūnu Girdziušu.

Eglutes kviečiame pasiimti iki sausio 12 d.

Kitos naujienos

Liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną – kviečiame švęsti Dzūkij...

Grupė 

Druskininkų rajone sunkiai apgirtęs vyras smurtavo prieš mažametę mergaitę. Kaip pranešė Alytaus apskriti...

Birželio 25 d. įsigalioja vasaros laikotarpio Alytaus miesto viešojo transporto tvarkaraščiai: da...