Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Ne tu vienas kelyje

Apdovanotos FM99 „Kalėdinių eglučių parko“ eglutės laimėtojos!

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Šventinis laikotarpis jau praėjo ir organizuotas FM99 ir akcijos partnerio Litgrid „Kalėdinių eglučių parkas“ džiugino alytiškius ir miesto svečius Alytaus Rotušės aikštėje! Miestą kartu puošė: ALYTAUS MUZIKOS MOKYKLA, BNI Alytis – Alytaus verslo klubas, JUSTINOS VETERINARIJOS KLINIKA, KURORTO SENIŪNAITIJA, Privatus darželis BŪŽYS, DZŪKIJOS VANDENYS, LORETOS GALERIJA, Privatus lopšelis-darželis Alytuje VAIKYSTĖS NAMELIS, ALYTAUS NAKVYNĖS NAMAI, DZŪKIJOS AKTYVIŲ TĖVŲ BENDRUOMENĖ, Alytaus lopšelis-darželis BORUŽĖLĖ, PUTINŲ BENDRUOMENĖ sulaukėme ir Anonimo eglutės.

Sveikiname daugiausiai palaikymo sulaukusius Justinos veterinarijos kliniką ir Privatų lopšelį-darželį Vaikystės namelį! „Kalėdinių eglučių parko“ nugalėtojams buvo išsiųstos dovanos: FM99 dovanų čekiai bei padėkos raštai. Šiais metais apdovanojimai vyko tiesioginiame FM99 radijo eteryje nuotoliniu būdu.

„Kalėdinių eglučių parko“ eglutės laimėtojos

Nugalėtojai neabejotinai visi dalyviai – turėję šventę kurdami drauge ir pasidalinę ja su kitais! O dviejų daugiausiai palaikymo sulaukusių eglučių kūrėjai – apdovanoti virtualioje apdovanojimų ceremonijoje ir FM99 eteryje!

Labai norime padėkoti visiems eglučių kūrėjams ir kviečiame neprarasti kūrybinės gyslelės ir kitais metais vėl dalyvauti kalėdinių eglučių parke. Burkitės ir kurkite žaliaskares! 🙂

Dėkojame dalyviams!

Kitos naujienos

„Kur Nemunas teka“ ir kitos kelionės su Anzelmu Matučiu skiriame A. Matučio 99-osioms gimi...

Mugė SUKURTA LIETUVOJE, subūrusi Lietuviškų prekių ženklų puoselėtojus, vyks gegužės 22...

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) patirtis, kuriant ir plėtojant regioninę atliekų tvar...

Kas yra dzūkas, kuo ypatinga Dzūkija, kas lėmė čia įsikūrusių žmonių gyvenimo būdą, f...