Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Apie sveikatą ir gyvenimą“ – Gerda Vencevičiūtė Danilevičienė: masažas – tarsi juvelyrika, menas

Pokalbis su masažo ir gydomojo judesio specialiste, dėstytoja Gerda Vencevičiūte Danilevičiene apie tarptautiniame masažo čempionate iškovotas pergales, judėjimo bei masažo neišmatuojamas naudas, rūpestį ir dėmesingumą sau. Kviečiame pasiklausyti ir linkime būti sveikiems!

Jau spėjo prabėgti kelios savaitės po to, kai Kauno Žalgirio arenoje vyko Baltijos masažo čempionatas, kuriame alytiškė Gerda Vencevičiūtė Danilevičienė buvo apdovanota – laisvojo stiliaus masažo kategorijoje pelnė pirmąją vietą, o čempionato finale, kuriame teko masažuoti vieną iš teisėjų, moteris užėmė antrąją vietą! Dar vienu gražiu įvertinimu tapo asmeninis kvietimas mokytis pas japoniško veido masažo meistrę Dianą Gervienę.

Gerda Vencevičiūtė Danilevičienė

Pasak Gerdos, dar tik augame suvokime, kad masažas, mankštos, meilė sau gali būti pati geriausia prevencija. Dažniau pas masažo, gydomojo judesio specialistę ateina jau sulūžę žmonės, kurie neretai labai kantriai kenčia skausmus, vartoja nuskausminamuosius… Kūnas ištveria labai daug, tad ir aliname jį daug. O kartais reikia tik trupučio, kad padėtume sau – mes pamirštame, kad genealumas slypi paprastume. Tokie nesudėtingi metodai, kaip vakare pakelti kojas į viršų, pasivaikščioti basomis, pajudinti kūną, pasukioti lengvai galvą, pajudinti pečius, pasirąžyti, gali daryti stebuklus! Kaip sako FM99 viešnia, žinoma, raumenų mums reikia, bet šiais laikais labiau reikia raumenų atpalaidavimo.

Pasakodama apie savo mylimą darbą, Gerda sako, kad tai – darbas, kurį reikia išjausti, reikia norėti tai daryti. Bet nemažai yra ir paciento rankose – jeigu žmogus tavimi pasitiki, daug labiau sekasi jam padėti, improvizuoti, atsižvelgiant į žmogų, jo tos dienos savijautą, į tai, ar žmogus atėjo išsimiegojęs, ką jam tą akimirką skauda… Labai daug psichologinių momentų šiame darbe, pasak G. Vencevičiūtės Danilevičienės, – reikia plačiau mąstyti, turėti daug ne tik žinių, bet ir įrankių.

Kitos naujienos

(BNS). Seimo pirmininkė ir frakcijų seniūnai registravo pataisas, kuriomis vietoje kanceliarinių išlaidų ...

„Mes buvom kaip sviestas, į kurį sminga karštas peilis“, - sako dezinformaciją ir ...

Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras, organizuodamas konkursus dėl pakuočių atliekų surinkimo...

Birželio 11 dieną 13.30 val. Varčios miške, prie partizanų atminimo kryžiaus (Dušnionių girininki...