Klausyti gyvai

08:35 - 09:00

Ši diena muzikos istorijoje

Ar pavyksta VšĮ „Alytaus parkai“ susitvarkyti su šaligatvių valymu?

 

Viešoji įstaiga „Alytaus parkai“ prižiūri Alytaus miesto kraštovaizdžio plėtros viešuosius interesus, vykdo parkų, miškų, skverų, paplūdimių, kultūros paveldo objektų, gėlynų ir kitų gamtinių teritorijų priežiūrą. Įstaiga šią žiemą pirmą kartą pradėjo prižiūrėti ir šaligatvius bei pėsčiųjų takus Dainavos mikrorajone. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Viešoji įstaiga „Alytaus parkai“ šią žiemą pirmą kartą pradėjo prižiūrėti ir šaligatvius bei pėsčiųjų takus Dainavos mikrorajone (nuotr. „FM99“)

Pasak VšĮ „Alytaus parkai“ direktorės Vaidos Džervienės, jų įstaiga su šaligatvių priežiūra susitvarko, nors technikos neturi daug, tik vieną traktorių. „Stengiamės, kad viskas būtų padaryta laiku, kiekvieną kartą nuvalome šaligatvius ir juos barstome. Jeigu būtų daugiau sniego su vienu mechanizmu susitvarkyti būtų sunkiau, reikėtų pasitelkti ir nuomojamą techniką“, – sako V. Džervienė.

Sulaukta ir keleto gyventojų nusiskundimų dėl šaligatvių priežiūros Dainavos mikrorajone. Vieni skundėsi nenuvalytais laiptais, tačiau, anot Vaidos Džervienės, juos valyti įstaigai nepriklauso. Taip pat gyventojai skundėsi ir traktoriaus sukeliamu triukšmu valant pėsčiųjų takus.

 

Kitos naujienos

Pirmoji dovana, artėjant gražiausioms metų šventėms, bus įteikta alytiškiams, teatro mylėtojams j...

Kai kurių istorikų nuomone, pirmieji žydai Alytuje galėjo apsigyventi dar XV a. Tačiau tai patvirtinančių...

Kiek sauskelnių sunaudojama auginant kūdikį? Daug. O auginant daugiau nei vieną kūdikį? Kalnai! Kiek jų s...

Rašytojo 100-ąsias gimimo metines (2023-01-07) asociacija „Matučio namai“ pasitinka su nauja A. M...