Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Baltosios rožės“ kanupolo turnyre dominavo alytiškiai

Alytuje vyko antrasis kanupolo turnyras „Baltosios rožės“ taurei laimėti. Varžybos skirtos Alytaus miesto dienai paminėti. Varžėsi trijų amžiaus grupių sportininkai: suaugusiųjų, jaunučių iki 17 metų ir vaikų iki 13 metų.

Alytaus jaunieji kanupolininkai (ASRC nuotr.)

Pirmąją dieną paaiškėjo jaunučių iki 17 metų grupės nugalėtojai. Finale  Alytaus SRC-„Srautas“ nugalėjo Trakų KKSC bendraamžius. Kitose grupėse pusfinaliai ir finalai buvo žaidžiami antrąją dieną. Vaikų grupėje iki 13 metų sėkmingai pusfinalio varžybas sužaidė abi Alytaus miesto komandos (Alytaus SRC ir Alytaus SRC-„Srautas“). Jos iškovojo pergales ir tęsė kovą dėl pirmosios vietos. Finale sėkmingiau žaidė Alytaus SRC jaunieji baidarininkai. Jie 6:5 iškovojo pergalę prieš Alytaus SRC-„Srauto“ bendraamžius. Treti liko Trakų baidarininkai. Rezultatyviausiu žaidėju šioje grupėje tapo Alytaus SRC-„Srautas“ sportininkas Mantas Januša.

Turnyro nugalėtojai (ASRC nuotr.)

Vyrų grupėje taip pat sėkmingai žaidė alytiškiai. Pusfinalyje Alytaus „Alytus“ 8:4 nugalėjo Vilniaus komandą. Finale susitiko dvi stipriausios Lietuvos komandos – Alytaus ir Trakų. Atkaklios ir sunkios rungtynės. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 2:2. Antrajame kėlinyje galingiau sužaidė alytiškiai ir iškovojo  pergalę 6:3. Alytaus „Alytus“ tapo turnyro komanda nugalėtoja. Komandoje žaidė Vilius Rasimavičius, Augustas Platūkis, Karolis Latauskas, Tomas Mikna, Eimantas Staniulis, Mindaugas Kuc ir Edvinas Turčinavičius. Rezultatyviausiu žaidėju šioje grupėje tapo V. Rasimavičius.