Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Bėgikė D. Lobačevskė: bėgti Alytuje – garbės reikalas

Diana Lobačevskė, ką tik grįžusi iš Londono maratono, kuriame užėmė 12 vietą ir įveikė visas maratone bėgusias europietes, jau planuoja naujus startus. Vienas jų – birželio 3 dieną Alytuje Olimpinės dienos metu vyksiantis bėgimas, kuriame ketina dalyvauti ir daugiau olimpiečių. Be D. Lobačevskės bėgimo entuziastai galės mesti iššūkį ir alytiškiams olimpiečiams Vaidai Žūsinaitei bei Remigijui Kančiui. Pastarasis šiuo metu taip pat demonstruoja puikią formą – sekmadienį Varšuvos maratone finišavo 11-tas ir savo asmeninį rezultatą pagerino net 18 sek.

Birželio 3d. Alytuje vyks Olimpinė diena (organizatorių nuotr.)

„Į Alytų planuoju atvykti su šeima, turiningai praleisti laiką gražiame renginyje, ketinu taip pat ir bėgti 10 km distanciją. Labai smagu, kad bėgimo tradicijos plinta po visą Lietuvą, kad dauguma miestų pradeda rengti savo varžybas. Manau, kad nubėgti už savo miestą bent Olimpinę mylią yra garbės reikalas, o norinčius rimčiau pasivaržyti, kviečiu į  5 arba 10 km bėgimą“, – kalbėjo D. Lobačevskė.

Ši savaitė yra paskutinė, kai galima įsigyti pigesnius bilietus į mokamus Olimpinės dienos Alytuje turnyrus. Pats renginys yra nemokamas – tiek stebėti sportinę ir pramoginę programą, tiek mėgėjiškai išbandyti virš 40 skirtingų sporto rungčių bus galima visiems norintiems. Mokami yra tik aktyviai sportuojantiems skirti bėgimo, sportinio ėjimo ir „LTeam Throwdown“ turnyrai.

Birželio 3d. Alytuje vyks Olimpinė diena (organizatorių nuotr.)

Registracija į 5 arba 10 km bėgimo ir 5 km sportinio ėjimo varžybas iki balandžio 30 d. kainuoja tik simbolinius 5 EUR, o funkcinių treniruočių dalyvių komandai, sudarytai iš 4 asmenų, registracija į „LTeam Throwdown“ kainuos 30 EUR. Visi, nesurinkę komandos ar norintys išbandyti šį sportą, turės galimybę tai padaryti asmeninėse nemokamose varžybose „Cross – training Challenge“, skirtoms mėgėjams.

Visi kiti Olimpinės dienos turnyrai bei rungtys yra nemokami. Stalo tenisininkai kviečiami dalyvauti šeimų turnyre, kuriame komandą reikės suformuoti iš trijų giminystės ryšiais siejamų narių. Plaukikai varžysis 50 m laisvuoju stiliumi distancijoje,  jaunieji dviratininkai (iki 6 metų arba nuo 7 iki 10 metų) įveiks atitinkamai  1 km arba 2 km trasas, o visi norintys – tiek vaikai, tiek suaugę, galės dviračiu minti simbolinę Olimpinę mylią. Gatvės šokių mėgėjai kviečiami registruotis į taip pat nemokamą „LTeam Jam – 2017“ turnyrą.

Kitos naujienos

Namų rungtynių seriją Alytaus futbolininkai pradeda jau liepos 1d., šį penktadienį, 19 val....

Šildymo sezonas neišvengiamai ateis. Kuro kaina pastaruoju metu augo lyg ant mielių, tad tai n...

Jau artėjantį savaitgalį, liepos 1-3 dienomis Alytuje esantį Dainų slėnį sudrebins varikli...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...