Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Boutique savininkai ruošiantis Kalėdoms: nepameskime galvos – mėgaukimės. FM99 pokalbis su D.Bunikyte ir A.Bondarevu

Šešios savaitės iki Kalėdų – pats laikas pradėti rūpintis dovanomis. Parduotuvės „Sorpreso Coffee Shop“ ir „The Home Story“, kartu įkūrę simbolinę dovanų alėją, primena, kad jau verta iš anksto pamąstyti apie artimus žmones, kuriems kalėdines dovanas, prognozuojama, šiemet daugelis užsakys internetu. Visgi svarbiausia pirkti apgalvotai, be įtampos ir jaučiant dovanojimo malonumą.

FM99 pokalbis su Dainora Bunikyte ir Andriumi Bondarevu:

D.Bunikytė ir A.Bondarevas

„Nors šalyje karantinas, mūsų laukia gražus prieškalėdinis metas. Dovanų rinkimo ritualas irgi niekur nedings. Lai jis būna ramus ir teikia geras emocijas. Jei iš anksto imsimės pirkimų, džiaugsimės radę tinkamiausią dovaną išvengdami sumaišties parduotuvėse, kur dabar ribojami žmonių srautai, o užsakę internetu būsime tikri, kad dovanas gausime laiku. Be to, planuojant nereikės „paskutinės minutės“ pirkinių, kurie tarsi praranda dvasią ir nepadeda taupyti“, – sako Andrius Bondarevas, „Sorpresso Coffee Shop“ ir įmonės „Pretendentas“ vadovas.

Pasak A. Bondarevo, renkant dovaną svarbiausias matas turėtų būti klausimas, ar gavėją dovana nudžiugins. Ji neprivalo būti brangi ar didelė.

„Man atrodo, svarbu dovanojimas su sąmoningumu. Dovanokime mažiau, bet kokybiškiau“

Pasidomėkime dovana, atsižvelkime, ar dovana pagaminta laikantis tvarumo principų – ypač jaunesniajai kartai tai rūpi“, – teigia Dainora Bunikytė, viena iš „The Home Story“ įkūrėjų, siekianti diegti elegantiškų dovanų dovanojimo kultūrą Lietuvoje. D. Bunikytės nuomone, dovanos pateikimas svarbus kaip pati dovana.

„Juk visada malonu gauti nuostabiai, su atidumu ir dėmesiu supakuotą, kvapniu šilkiniu popieriumi ir kaspinu papuoštą dovaną“

– priduria ji. Taip tiek „The Home Story“, tiek „Sorpresso Coffee Shop“ nemokamai pakuoja pirkinius net ir užsakiusiems internetu.

Tikėdami, kad vertingiausia dovana yra glaudus santykis, įmonės kviečia dalytis nuoširdumu. „Sorpreso“ komanda trečius metus iš eilės klientams siūlys parašyti atvirlaiškį brangiam žmogui, kurį paštu išsiųs nemokamai. Atvirlaiškį galės užsakyti ir pirkėjai internetu. Parduotuvė „The Home Story“ prie internetu užsakomų dovanų pridės ranka parašytą kliento perduotą asmenišką žinutę artimajam.

Apie Dovanų alėją:

Dovanų alėją, kuri jungia dvi parduotuves, galima rasti adresu dovanualeja.lt. „Sorpreso Coffee Shop“, įsikūrusi Vilniuje, Alytuje ir Klaipėdoje kviečia įsigyti šviežiai skrudintos kavos, itališkų rankų darbo triufelių, aukščiausios kokybės arbatos, kavos entuziastų mėgstamų kavos ruošimo indų, įvairių prekės ženklų kavos aparatų. Vilniuje ir Alytuje veikianti „The Home Story“ siūlo žymių Prancūzijos, Italijos prekių ženklų namų kvapus, kvepalus, aromaterapines žvakes, miegamojo ir vonios tekstilės gaminius, interjero dekoro elementus.

Dovanų alėjos parduotuvės dovanas pristato nemokamai visoje Lietuvoje.

Kitos naujienos

Alytaus miesto savivaldybės tarybos dauguma gausiai į tarybos salę susirinkusių švietimo bendruom...

Alytaus miesto savivaldybėje šiandien apsilankęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas...

Spalį bibliotekoje karaliaus tapyba ir spalvos, nes 4 d. 16 val. Jurgio Kunčino viešosios bibliot...

Rugsėjo 30-osios naktį esame kviečiami atrakinti kodus, atsineštus iš vaikystės, - mus stabdančiu...