Klausyti gyvai

21:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Coca-Cola“ uždaro gamyklą Alytuje, bus atleista apie 80 darbuotojų

Didžiausia pasaulyje gaiviųjų gėrimų gamintoja „Coca-Cola“ netrukus uždarys gamyklą Lietuvoje. Alytuje nuo 1994 metų veikiančią gamyklą bendrovė „Coca-Cola HBC Lietuva“ uždarys lapkritį.

cola
Iš Alytaus įmonės bus atleista apie 80 darbuotojų (www.agromerz.lt nuotr.)

Kaip teigė „Coca-Cola HBC Lietuvos“ viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovė Gabrielė Šerėnienė: „Coca-Cola HBC Lietuva priėmė sprendimą nutraukti gamybą Alytaus gamykloje, laikantis visų teisinių reikalavimų. Bendrovė ketina užbaigti gamyklos veiklą lapkričio pabaigoje. Tokį sprendimą paskatino siekis likti kuo labiau konkurencingiems šalyse, kur veikia „Coca-Cola“. „Visiems darbuotojams padėsime ieškoti darbo bei teiksime visokeriopą pagalbą pakeliant iššūkius, susijusius su atleidimu. Bendradarbiaudami su kitomis gamyklomis regione ieškosime visų galimybių atleidžiamiems darbuotojams pasiūlyti tęsti veiklą mūsų bendrovėje“, – prideda p. Šerėnienė. „Coca-Cola HBC Lietuva“ akcentuoja, kad tęsia su gamyba nesusijusią veiklą Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose.Bendrovė žada prisidėti prie Alytaus bendruomenės gerovės per specialų fondą, remsiantį kultūros, sporto, aplinkos apsaugos ir visuomeninius projektus.

„Šis sprendimas nesusijęs su savivaldybės veikla, bet kaip valstybei mums reikia atkreipti dėmesį, kad tokių investuotojų pasitraukimas iš šalies signalizuoja, kad reikia imtis priemonių keliant mūsų konkurencingumą“, – teigiama Vytauto Grigaravičiaus, Alytaus mero, komentare. Gamyklą Alytuje „Coca-Cola HBC“ atidarė 1994 m., o 2010 m. ji buvo išplėsta, kai buvo uždaryta gamykla Estijoje.

Pasaulinė kompanija nutarė iškelti gamybą į Lenkiją, rašo portalas 15min.lt. Iš Alytaus įmonės, kurioje dirba daugiau nei 200 žmonių, bus atleista apie 80 darbuotojų.

Kitos naujienos

1595 kartoninės dėžės ir 71 kartoniniai lakštai! - tiek prireikė pastatyti kartotinį tiltą.

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...