Klausyti gyvai

08:35 - 09:00

Ši diena muzikos istorijoje

„Daddy Was A Milkman“ pristato kartu su Giedre įrašytą naują dainą – klipą piešė pats

Giedre Kilčiauskiene įrašytą dainą „Viskas čia gerumu“. Šį šeštadienį didžiausiose vasaros palydėtuvėmis tapsiančiame festivalyje „M.A.M.A. vasara 2022“ Raudondvaryje koncertuosiantis atlikėjas vaizdo klipą dainai nupiešė pats.

„Dauguma mūsų turime vietų, kurios niekada nenuvilia, kai ieškome ramybės. Ten jaučiamės saugūs, niekur neskubame ir niekada nekeliame balso. Ten lengva ilgiau miegoti rytais, nes niekas neskambina, o ir patys galime pabūti „niekuo“. Kasmet ten grįžtame, kas į Kuršių Neriją, kas į salas kitame pasaulio krašte arba į nuo vaikystės mylimus sodus kur nors Antakalnyje“, – pasakoja Ignas Pociūnas.

Nuotraukų koliažas: Daddy Was A Milkman foto – Tomas Adomavičius, Giedrė Kilčiauskienė foto – Monika Penktutė

„Dabar, kai baigiasi vasara ir neriame į veiklas, mokyklas ir automobilių kamščius, norisi, kad tas poilsio laikas kuo ilgiau liktų mintyse. Todėl ir dainą išleidžiame vasarai baigiantis, kad ši liktų atminty kuo ilgiau“, – sako Ignas Pociūnas. „Aš labai laimingas, kad Giedrė nedvejodama sutiko dainuoti kartu. Iš jos sklinda toks švelnumas ir mistika vienu metu, kad esu tikras – nėra kito balso, kuris šitai dainai tiktų labiau. Nekantrauju sulaukti, kada galėsime dainą atlikti scenoje ir jau žinau, kada tai padarysime – ta tema naujienų bus jau visai netrukus“. 

Nauja daina džiaugiasi ir Giedrė, kuri teigia, kad jau senokai norėjo padainuoti kartu su Ignu.

„Esu labai patenkinta mudviejų su Ignu duetu. Mano ausimis, mūsų balso tembrai nerealiai dera tarpusavyje. Vos išgirdusi dainos demo versiją, nei sekundei nesuabejojau – darom! Tuo labiau, kad jau seniai sklandė ore noras padainuoti kartu“, – sako dainininkė Giedrė Kilčiauskienė.

Įdomus faktas, kad dainos vaizdo klipą šįkart piešė pats Ignas Pociūnas.

„Vaido klipą piešiau aš pats. Tikrai labai įdomus jausmas piešti vaizdus savo kūriniui, nuostabi patirtis. Iš manęs gautųsi nekoks dailininkas, todėl ir veikėjai su trikampiais vietoj veidų, bet piešti yra smagu – tai viena iš veiklų, kuri ramina ir džiugina. Nuo šiol į CV galėsiu įrašyti, kad esu ir iliustratorius“, – juokauja Ignas Pociūnas. 

„Daddy Was A Milkman“ kartu su Giedre – „Viskas čia gerumu“: https://youtu.be/QYtO6smteTU

Kitos naujienos

Pirmoji dovana, artėjant gražiausioms metų šventėms, bus įteikta alytiškiams, teatro mylėtojams j...

Kai kurių istorikų nuomone, pirmieji žydai Alytuje galėjo apsigyventi dar XV a. Tačiau tai patvirtinančių...

Kiek sauskelnių sunaudojama auginant kūdikį? Daug. O auginant daugiau nei vieną kūdikį? Kalnai! Kiek jų s...

Rašytojo 100-ąsias gimimo metines (2023-01-07) asociacija „Matučio namai“ pasitinka su nauja A. M...