Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Dainava“ atkakliose rungtynėse iškovojo pergalę

Optibet A lygos“ 29 turo rungtynėse tarp DFK „Dainavos“ ir Telšių „Džiugo“ komandų virė įnirtinga kova nuo pirmų iki paskutinių susitikimo minučių, o gal net galima sakyti sekundžių. Atkakliose rungtynėse pergalę rezultatu 1:0 (0:0) šventė „Dainavos“ futbolininkai.

Sergejaus Kuznecovo auklėtiniai nuo pat rungtynių pradžios parodė, kad į aikštę žengė su vienu tikslu – iškovoti pergalę. Tiesa, pirmoji pavojinga situacija susiklostė dainaviečių baudos aikštelėje. Laimei Orest Kostyk laiku sureagavo į varžovų smūgį ir kamuolys skriejo už galinės linijos.

Pirmame kėlinyje daugiausia veiksmo vyko svečių aikštės pusėje. 38 susitikimo minutę į „Džiugo“ baudos aikštelę su kamuoliu įsiveržė Ernestas Stočkūnas. Dainavietis pabandė atlikti perdavimą prieš varžovų vartus įkirtusiam komandos draugui, bet jo siųstą kamuolį sugriebė telšiškių vartininkas.

Nors pirmoje susitikimo pusėje dainaviečiai ir stengėsi pralaužti varžovų gynybą, bet nuaidėjus teisėjo švilpukui skelbiančiam pirmo kėlinio pabaigą komandos į pasitarimą išėjo esant rezultatui 0:0.

Antrame kėlinyje, 52 rungtynių minutę, Ode Abdullahi atliko tikslų perdavimą Ernestui Stočkūnui. Spurtavęs dainavietis paliko varžovus už nugaros ir atsidūręs vienas prieš „Džiugo“ vartininką pasiuntė kamuolį tarp jo kojų į svečių vartus.

Pelnę įvartį dainaviečiai nemažino spaudimo ir 71 susitikimo minutę puikų tolimą smūgį atliko Stanislavas Sorokinas, bet jo smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį.

78 minutę „Dainavos“ futbolininkai turėjo dar vieną puikią progą pelnyti įvartį. Po Roko Rasimavičiaus perdavimo į baudos aikštelę Šerali Juldašev atliko gerą smūgį, bet ir šį kartą kamuolys atsimušė į vartų konstrukciją.

Rungtynių pabaigoje atlaikę „Džiugo“ futbolininkų išpuolių šturmą dainaviečiai įsirašė ilgai lauktą pergalę ir turnyrinėje lentelėje vėl pakilo į viršų. Su 29 taškais DFK „Dainava“ pakilo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą.

Artimiausias rungtynes „Dainava“ žais išvykoje. Rugsėjo 16 dieną alytiškių laukia išvyka į Gargždus, kur lauks akistata su vietos „Bangos“ komanda.