Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Dainava” šį šeštadienį pasitinka vienas svarbiausių rungtynių šį sezoną

DFK „Dainavos” saugą Renatą Banevičių į futbolo aikštę atvedė broliai. Dainavietis užaugo „Dainavos” futbolo akademijos piramidėje ir pastaruosius sezonus atstovauja gimtojo miesto komandai. Tiesa, aukščiausiioje Lietuvos futbolo lygoje alytiškis debiutavo nuomos pagrindais atstovaudamas Marijampolės „Sūduvos” klubui.

Renatas Banevičius yra atstovavęs ir Lietuvos jaunimo rinktinėms. Atstovaudamas U-21 Lietuvos rinktinei rungtynėse su San Marino bendraamžiais pasižymėjo pelnytu įvarčiu.

Pokalbio metu su dainaviečiu klausėme: kodėl futbolininko marškinėliai pažymėti numeriu 6, ar rungtynių dieną turi prietarų, kaip pavyksta suvaldyti emocijas rungtynių metu, apie šio sezono „Dainavą”, fanų palaikymą bei žinoma laukiančią šį šeštadienį vieną svarbiausių šio sezono „Optibet A lygos” dvikovų su Telšių „Džiugo” komanda.

Renatas Banevičius

Artimiausias rungtynes DFK „Dainava” žais jau šį šeštadienį, rugsėjo 2 dieną. Dainaviečiai savo aikštėje priims svečius iš Žemaitijos Telšių „Džiugo” komanda. Susitikimo pradžia 17 val..

Kitos naujienos

Alytaus mieste 2023–2024 m. šildymo sezono baigėsi balandžio 9 dieną. Šildymo sezono pabaigą, ats...

Siekdamas suaktyvinti dramaturgus Alytaus miesto teatras jau dešimtąjį kartą SKELBIA dramaturgų k...

Šį šeštadienį Alytuje biliardo klube „Club 9“ vyks labdaringas pulo turnyras „Į pergalę su misija...

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad trečiadienį pradeda veikti trumpasis numeris 1855, kur...