Klausyti gyvai

13:00 - 13:35

„FM99“ kultūra

„Dainava“ šį šeštadienį pasitinka vienas svarbiausių rungtynių šį sezoną

DFK „Dainavos“ saugą Renatą Banevičių į futbolo aikštę atvedė broliai. Dainavietis užaugo „Dainavos“ futbolo akademijos piramidėje ir pastaruosius sezonus atstovauja gimtojo miesto komandai. Tiesa, aukščiausiioje Lietuvos futbolo lygoje alytiškis debiutavo nuomos pagrindais atstovaudamas Marijampolės „Sūduvos“ klubui.

Renatas Banevičius yra atstovavęs ir Lietuvos jaunimo rinktinėms. Atstovaudamas U-21 Lietuvos rinktinei rungtynėse su San Marino bendraamžiais pasižymėjo pelnytu įvarčiu.

Pokalbio metu su dainaviečiu klausėme: kodėl futbolininko marškinėliai pažymėti numeriu 6, ar rungtynių dieną turi prietarų, kaip pavyksta suvaldyti emocijas rungtynių metu, apie šio sezono „Dainavą“, fanų palaikymą bei žinoma laukiančią šį šeštadienį vieną svarbiausių šio sezono „Optibet A lygos“ dvikovų su Telšių „Džiugo“ komanda.

Renatas Banevičius

Artimiausias rungtynes DFK „Dainava“ žais jau šį šeštadienį, rugsėjo 2 dieną. Dainaviečiai savo aikštėje priims svečius iš Žemaitijos Telšių „Džiugo“ komanda. Susitikimo pradžia 17 val..

Kitos naujienos

Į pirmojo improvizuoto traukinio kupė, įsikūrusioje Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje...

Alytaus policija informuoja apie pradėtus ikiteisminius tyrimus. Smurtautojai ir sukčiai siautėja, alytiš...

Alytaus miesto taryboje bręsta planas padidinti apmokestinimą. Neformaliojo vaikų švietimo paslau...

Spalio 1 d. 11 val.