Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Dainavos šalies muzikos festivalis jau 20-ąjį kartą Alytuje

Tarptautinis Dainavos šalies muzikos festivalis jau 20-ąjį kartą Alytaus miesto publikai dovanos kultūrinę ir muzikinę edukaciją – 7 profesionaliosios muzikos koncertus. Nuo 2002 m. tapęs tradicija, Dainavos šalies muzikos festivalis yra vienintelis profesionaliosios muzikos festivalis Alytuje, suburiantis visos Dzūkijos profesionaliosios muzikos gerbėjus. Festivalio programoje nuolat pristatomi žymūs, pasaulio scenų verti muzikai ir jų kūryba: kompozitorius Jonas Tamulionis, dirigentas Petras Bingelis, Irena Milkevičiūtė, Bostono konservatorijos auklėtinė pianistė Rasa Vitkauskaitė, Justina Gringytė ir kt. Per beveik dvidešimt festivalio gyvavimo metų koncertuose Alytaus mieste ir rajone pristatomi ir muzikai, kilę iš Dzūkijos.

Vidas Simanauskas

Jubiliejinio festivalio programa stebins klausytojus įvairove, unikalumu, koncertais, skirtais iškilių asmenybių atminimui. Plačiau apie festivalį, ilgą jo gyvavimą ir šių metų programą pasakoja jo sumanytojas, meno vadovas Vidas Simanauskas ir festivalio balsas, garsus Lietuvos muzikologas, rašytojas, muzikos švietėjas, renginių vedėjas Viktoras Gerulaitis, be kurio Dainavos šalies muzikos festivalis taip pat neįsivaizduojamas.

Kviečiame apsilankyti Dainavos šalies muzikos festivalio koncertuose ir pajusti profesionaliosios muzikos skambesio galią. Visą informaciją apie festivalio koncertus rasite Alytaus kultūros centro interneto svetainėje www.alytuskc.lt, o bilietus į koncertus platina www.kakava.lt ir Alytaus kultūros centro kasa.

Kitos naujienos

Energijos kaupimo įrenginių sistemos operatorė „Energy cells“ trečiadienį simbolinės kapsulės ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpu...

Liepos 5 d. Dauguose, Alytaus r., tradiciškai bus švenčiama Valstybės (Lietuvos karaliaus Min...

Pirmus kelis karo Ukrainoje mėnesius Alytaus broliškas miestas Kremenčiukas nepatyrė karo smūgių ir...