Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Dėl galimo sukčiavimo Alytaus miesto savivaldybėje, liudytojais šią savaitę apklausti keturi darbuotojai

Ikiteisminiame tyrime dėl galimo sukčiavimo Alytaus miesto savivaldybėje, kai netinkamam adresatui galėjo būti pervesta apie 180 tūkst. eurų, liudytojais šią savaitę apklausti keturi jos darbuotojai.

FM99 ketvirtadienį informavo Alytaus apskrities policijos atstovė spaudai Kristina Janulevičienė, jos teigimu, tarp apklaustųjų miesto vadovų nėra. Ji FM99 patvirtino, kad bendradarbiaujama su kitomis teisėsaugos institucijomis. Tyrimą kontroliuoja Alytaus prokurorai.

Policijos atstovė spaudai Kristina Janulevičienė

Alytaus miesto savivaldybė su pareiškimu, prašant pradėti tyrimą dėl sukčiavimo, į policiją kreipėsi praėjusią savaitę. Policijos teigimu, pareiškime nurodoma, kad savivaldybė turėjo pervesti pinigus už atliktus darbus Latvijos bendrovei, tačiau ji jų nesulaukė – pinigai galėjo patekti ne į tą sąskaitą.Alytaus savivaldybėje dėl kelių remontams skirtų ir galbūt ne ten pervestų pinigų tuo pačiu buvo pradėtas tarnybinis patikrinimas.

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis BNS teigė, kad prieš pervedant pinigus galėjo būti pakeisti įmonės rekvizitai, tačiau kol kas nežinoma, tai padaryta tyčia, ar įsivėlė klaida. Policijos atstovė spaudai Kristina Janulevičienė to nepatvirtino .Už didelės vertės svetimo turto įgijimą apgaule gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Taip pat skaitykite:

Kaip dingo apie 180 tūkst. eurų Alytaus savivaldybėje – ar policijai pavyks nustatyti ?

Kitos naujienos

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...