Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

DFK „Dainava”svečiuose iškovojo pergalę

Pirmame kėlinyje galingai sužaidusi DFK „Dainava“ svečiuose šventė pergalę. 22 turo
rungtynėse dainaviečiai išvykoje rezultatu 1:3 (1:3) nugalėjo Vilniaus „Riterius“.

„Dainavos“ futbolininkai susitikimą pradėjo aktyviai ir jau 7 minutę Artiomas Baftalovskis išvedė
alytiškius į priekį – 0:1.

Ankstyvas praleistas įvartis šeimininkų nesutrikdė ir pirmame kėlinyje vyko aktyvus žaidimas.
Pavojingas atakas rezgė ir šeimininkai, ir svečiai.

34 pirmo kėlinio minutę prieš tai sėkmingai A. Baftalovskiui asistavęs Stanislavas Sorokinas
rezultatą padvigubino. Tai buvo jau trečiasis dainaviečio įvartis „Optibet A lygoje“ šiame sezone.
Kitoje atakoje sėkmė nusišypsojo šeimininkams. Ognjeno Dimitričiaus smūgiuotas kamuolys
pataikė į Naglį Paliušį bei atšokęs atsidūrė dainaviečių vartuose.

Tuo įvykiai aikštėje pirmame kėlinyje nesibaigė. Besibaigiant pirmai susitikimo pusei antrą savo
įvartį pelnė Artiomas Baftalovskis. Ukrainietis atliko puikų smūgį į vartų kampą ir pasiuntė
komandas į pertrauką esant rezultatui 1:3.

Po pertraukos į aikštę grįžę futbolininkai pastebimai sumažino savo aktyvumą. Progų pasižymėti
turėjo abi komandos, bet per likusias 45 minutes rezultatas nepasikeitė ir „Dainava“ po
pertraukos svečiuose šventė užtikrintą pergalę.

Reikia paminėti tai, kad alytiškiai antras rungtynes iš eilės žaidė be diskvalifikuoto vyr. trenerio Sergejaus
Kuznecovo.

Nuotr. Dominykas Sidaras

Po iškovotos pergalės DFK „Dainava“ su 25 taškais pakilo vėl į šeštąją „Optibet A lygos“
turnyrinės lentelės vietą.

23 turo rungtynes dainaviečiai žais namuose. Liepos 22 dieną 19 val. Alytaus miesto
centriniame stadione „Dainava“ priims Kauno „Žalgirio“ komandą.