Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Europos klube“ – Europos Parlamento sesijos naujienos

„Europos klube“ Europos Parlamento sesijos naujienos, kurias pristato EP Spaudos tarnybos atstovas Robertas Pogorelis. Klausyti „Europos klube“

Europarlamentarai aptars branduolinę saugą ir įvertins Ignalinos Atominė elektrinės,Bjie svarstys pranešimą dėl branduolinių elektrinių uždarymo eigos Lietuvoje, Slovakijoje ir Bulgarijoje. Bus kalbama apie Briuselyje surengto Europos Vadovų Tarybos susitikimo išvadas kartu su jos pirmininku Herman Van Rompuy. dar viena tema – kaip galima būtų geriau integruoti į visuomenę didžiausią ES tautinę mažumą – romus. Europos Komisija pristatys naujai patvirtintą Europos romų integravimo strategiją. Ja siekiama pagerinti romų užimtumą, švietimą, būsto padėtį bei sveikatos priežiūrą, taip pat apginti juos nuo diskriminavimo.

Sesijoje Europos Parlamentas siūlys kitąmet padidinti jo biudžetą vos 2,3 proc. palyginti su šiemet. Tai mažiau negu metinė ES infliacija (2,7 proc.). Siūlomas EP biudžetas sudarytų 1,725 mlrd. eurų.

„Europos klubas“ – antradienį ir penktadienį 10.30 val., kartojimai – šeštadienį 10.10 val. bei sekmadienį 15.10 val., o žmonių nuomonės aktualiomis temomis – ir ketvirtadieniais, moksleivių laidoje „Mes kitokie“. Radijo laida „Europos klubas“ iš dalies finansuojama Europos Parlamento.

 

Kitos naujienos

Alytaus miesto savivaldybės tarybos dauguma gausiai į tarybos salę susirinkusių švietimo bendruom...

Alytaus miesto savivaldybėje šiandien apsilankęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas...

Spalį bibliotekoje karaliaus tapyba ir spalvos, nes 4 d. 16 val. Jurgio Kunčino viešosios bibliot...

Rugsėjo 30-osios naktį esame kviečiami atrakinti kodus, atsineštus iš vaikystės, - mus stabdančiu...