Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„FM99“ kalėdinių eglučių parkas pasipuošė ir Theca Kalėdine eglute! 

„Tai mūsų eglutė išdygo po nakties, kaip netikėtas Kalėdinis stebuklas“, – į radijo stoties „FM99“ pašto dėžutę atskriejo laiškelis. Esame pastebėję, kad kartais eglutes atneša nykštukai – jos išdygsta mums nematant, taip nutiko ir su šia. Ir štai – vienas nykštukas prisipažino!

Eglutė renkama balsuojant

Eglutės puošimas Theca darbuotojams jau tapo tradicija, kurios visi entuziastingai laukia. 

„Jau nuo lapkričio mėnesio sulaukėme klausimų „ar šiemet bus galimybė pasidžiaugti mūsų įmonės miesto eglute?“ – pasakoja įmonės atstovė Jurgita Zaparackienė.

Eglutės idėjas siūlo visi Theca darbuotojai ir demokratiškai balsuojant išrenkama ta, kuri atstovaus įmonę, pasakoja Jurgita: „Tad įsitraukimas ir entuziazmas nepakartojamai malonus.“

„Tada, kaip Kalėdų senelio dirbtuvėse, kiekvienas nykštukas tariasi, šnibždasi, juokiasi, susikaupia ir daro savo darbelį.“ – apie kūrybinį procesą pasakoja J.Zaparackienė.

Beje, Theca Furniture nuo 2022 metų tapo globalios kompanijos Actona Group dalimi.

Bendrovė itin atsakingai žiūri į aplinką – eglutę Alytaus miestui sukūrė iš jau naudotų, bet antrą kartą gamyboje nepanaudojamų žaliavų. 

„Theca Furniture šiemet Alytaus miesto gyventojams ir svečiams linki jaukių Kalėdų, o Naujaisiais metais – laimės bei santarvės“ – linkėjimus siunčia Theca Furniture kolektyvas.

Kitos naujienos

Alytuje vyksta mažasis kino ir kultūros festivalis „Scanoramos vasara“. Šiais metais kino stovykl...

Nuo Liepos 1 dienos prie Kauno kolegijos prijungta Alytaus kolegija.

Lietuvos gyventojai savo vaikui ar kitam mokyklą baigiančiam giminaičiui rekomenduotų pasirinkti ...

Naujai išrinktas europarlamentaras Aurelijus Veryga dirbs Europos konservatorių ir reformuotojų f...