Klausyti gyvai

20:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„FM99“ kultūra: Jau šiandien! Paskutinė birželio diena – skambančioje Punioje!

Birželio 30 d. 14 val.  Punioje vyks mažųjų Lietuvos kultūros sostinių suvažiavimas ir Lietuvos totorių šventė-suvažiavimas – Sabantujus.

Kaip pasakojo Punios mokyklos – daugiafunkcinio centro direktorė Laimutė Žūsinienė: „Šita šventė yra viena iš Punios – kultūros sostinės renginių. Vyks Lietuvos mažųjų kultūros sostinių suvažiavimas, bus visos Lietuvos totorių sabantujus – vienas iš svarbiausių šios šventės akcentų. Taip pat, kadangi šie metai yra ir Lietuvos piliakalnių, ir etnografinio tautinio kostiumo metai, tai subūrėm Alytaus regiono etnografinius ansamblius, – bus festivalis. Šie metai Puniai labai gausūs renginių, sulaukiam labai daug svečių. Ne tik  per šventes, – kai prasideda vasaros sezonas, prasideda ir turistinis sezonas, sulaukiam labai nemažai ekskursijų, pavienių turistų, atvykstančių pasigrožėti Punios piliakalniu“.

Etnografinių ansamblių festivalyje pasirodys mažųjų Lietuvos kultūros sostinių ansambliai, taip pat koncertuos totorių kultūros centro folkloro ansamblis „Ilsu“. Čia galėsite susipažinti su totorių kulinariniu paveldu. Veiks fotografijų paroda „Lietuvos totoriai“. Parodoje „Punia ir puniškiai“ išvysite dar nematytas senovinės ir šių dienų Punios nuotraukas, renginių akimirkas.

Kitos naujienos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje išrinktas Meilės Lukšienės premijos laureatas. Juo tapo Ąžuolas ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpus...

Alytaus Rotušės aikštėje statoma išskirtinė scena penktadienį vyksiančiam lauko šokio spektakliui...