Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

FM99: Norisi saldžiai? O gal sūriai? Ar mokame skaityti organizmo žinutes?

Ar Jums yra buvę, kad beprotiškai norisi saldumynų? Ar kažko aštraus? Sūraus ar rūgštaus? Gal girdėjote ir ką tokiu atveju daryti? Na, pvz, klausyti savo organizmo – jeigu norisi, reiškia, reikia. Ar ieškojote atsakymų: jeigu traukia saldumynų lentyna parduotuvėje, gal trūksta ne jų, o chromo ar magnio…?

Išties daug informacijos galima atrasti, nemažai ir suklysti, tad kviečiame pasiklausyti pokalbio su gydytoja–dietologe, psichoterapeute Kristina Jasmontiene.

Kristina Jasmontienė

Kaip sako FM99 viešnia, jau kurį laiką girdime apie intuityvųjį valgymą. Jeigu mes klausome savo kūno ir kūno pojūčių nėra sugadinusi civilizacija, aplinka ir panašiai, mes turėtume ir galėtume tuo pasitikėti, bet tikriausiai esame patyrę pojūtį, kad po sočių pietų norisi bandelės? Greičiausiai suprantame, kad tai tikrai ne apie alkį. Mūsų pojūčius išblaško įvairios taisyklės, informacija, įpročiai ir aplinka, tad tampa gana sunku interpretuoti, ką sako mūsų organizmas. Maistas yra nuolat šalia mūsų, mes nuolat užkandžiaujame, skatiname save ar vaikus maistu, esame pamiršę, koks yra tikras alkio jausmas.

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...