Klausyti gyvai

18:00 - 21:00

TOP33 (laida kartojama)

„Galapagai 2017“: atskleidžiama dar daugiau hip hopo meistrų vardų

Paskutinį liepos savaitgalį Zarasuose vyksiantis muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“ šiemet ir toliau džiugina hip hopo mėgėjus: be jau anonsuotų pripažinimą pelniusių vardų, šiandien pristatomi dar keturi jų.

„Tie Geresni“

Šiais metais „Galapaguose“ pasirodys jau penkerius metus gyvuojanti klasikinio hip hopo grupė „Tie Geresni“. Kolektyve – trys žodžio virtuozai, reperiai: Ltzoo, Boostas, Karpiz, taip pat muzikos prodiuseris ReWritable bei Dj Swix.

„Tie Geresni“ per savo karjerą jau spėjo pasirodyti keliuose šimtuose koncertų, grojo festivaliuose,  apšildė pasaulines hip hopo žvaigždes. 2014 metų pabaigoje išleido ir per rekordinį laiką pardavė pirmąjį EP tuo pačiu pavadinimu – „Tie Geresni“. Dvi M.A.M.A nominacijos, du T.Ė.T.Ė apdovanojimai ir visa lentyna Lietuvos hip hopo apdovanojimų: viskas pelnyta ne šiaip sau.

„Dogma“

Džiugu ir tai, kad liepą festivalyje „Galapagai“ pasirodys „Dogma“. Tai – žymiausios Lietuvos hip hopo grupės „G&G Sindikatas“ narių – Kasteto ir Donciavo solinis projektas, reperiams dar pažįstamas ir iš buvusios grupės „AFRO“. Duetą gerai prisimena ir pankai. „Dogma“ sujungia repą su alternatyviuoju roku, trupučiu elektronikos ir į viską įpina gyvus instrumentus, kartu sujungdami viso gyvenimo muzikinę patirtį ir naujus eksperimentus.

Kitas festivalio vardas – MEANDI arba Saulius Šemiotas, 22-ejų reperis iš Vilniaus, transliuojantis pozityvią energiją ir spinduliuojantis ryškiai geltoną spalvą. Muziką jis kuria jau 7 metus, iš kurių 3 pastaruosius yra smarkiai apsėstas vakarietiško hip hopo/trap/R‘n‘B. Šiuo metu jis intensyviai įrašinėja debiutinį albumą „Yellow“, prie kurio pirštus prikišo ir keli JAV prodiuseriai.

DJ Alko ir RA

Ir dar du žmonės iš skirtingų sferų, bet to paties sąskambio: MC ir didžėjus. Radvilas, kitaip žinomas kaip RA, yra hip hopo atlikėjas, lengvai atpažįstamas iš švelnaus ragga prieskonio vokale. Šįkart jis kolaboruoja su DJ Alko, „Street Up“ komandos vedliu. Iš to gimsta hip hopas su regio, bass ir naujos kartos skambesiu.

Visi jie pasirodys Zaraso ežero saloje, festivalyje „Galapagai“ liepos 28-29 dienomis. Taip pat festivaliautojams šiais metais koncertuos: Charli XCX, UNKLE Live, „Netsky DJ Set“, „Leon Somov & Jazzu“, Tommy Cash, „Lilas ir Innomine“, Dillon, Alma, Branko, „Beissoul & Einius“, Vidas Bareikis, „Solo Ansamblis“, Alina Orlova, Jurga, Mesijus, „Šventinis Bankuchenas“ ir daugelis kitų.

Kitos naujienos

Merkinėje, iškilmingai bus atidengtas paminklas partizanų vadui Adolfui Ramanauskui-Vanagui ir atidarytas...

Šeštadienį, 2022 m. lapkričio 29-ąją Vilniaus rotušėje vykstančiame Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) su...

Alytaus pataisos namų atvirosios kolonijos gyvenamųjų patalpų tualeto lubose pareigūnai rado ir paėmė du ...

...