Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Gegužės 25-oji DUOday diena ir Alytuje! Kurkime įtrauktį ne tik švietimo, bet ir darbo rinkoje!

Gegužės 25 dieną Lietuvoje jau ketvirtą kartą vyks DUOday – diena, kai įmonės bei organizacijos visame pasaulyje kviečia žmones su negalia išbandyti naujas profesijas bei darbo sritis. Šiais metais iniciatyva vyks net aštuoniolikoje Lietuvos miestų, pusšimtis Lietuvos darbdavių pranešė apie savo dalyvavimą. Dzūkijos sostinė šiemet prie šios iniciatyvos jungiasi pirmą kartą – Alytuje šiuos draugiškai darbingus duetus kurs kavinė „Gyvasis kampelis“, „Rimi Lietuva“, Alytaus miesto ir Alytaus rajono savivaldybės. Iniciatyvos ambasadoriai bei iniciatyvos organizatoriai VšĮ „SOPA“ ragina įvertinti naudą, kurią darbdaviams atneša ši patirtis, ir kviečia jungtis į DUOday!

Apie pirmą kartą Alytuje vyksiančią DUOday dieną, jos prasmę, didelę naudą ir besidarbuosiantiems neįgaliesiems, ir darbdaviams, FM99 studijoje kalbėjome su „Pokyčių ambasados” direktore Klementina Gruzdiene, kavinės „Gyvasis kampelis” šeimininku Giedriumi Jezepčiku ir šioje kavinėje gegužės 25-ąją dirbsiančia Ieva Guzaite, mergina, svajojančia turėti savo kavinę su gardžia kava ir scena, kurioje skambės gyva muzika, dirbančia Alytaus „Lietaus vaikuose”, taip pat dirbančia socialinio darbuotojo padėjėja ir labiausiai alytiškiams ir miesto svečiams tikriausiai pažįstama iš „Herojų kavos” – vienos sėkmingiausių socialinio verslo iniciatyvų Alytuje, skatinančių ne tik pasivaišinti gardžia kokybiška kava, bet ir pabendrauti apie įtrauktį bei žmonių įvairovę.

Kviečiame pasiklausyti pokalbio ir sužinoti daugiau apie DUOday, įtraukties į darbo rinką puoselėjimo svarbą ir prasmę, „Pokyčių ambasadą”, vieną jaukiausių erdvių Alytuje ne tik miestiečiams ar miesto svečiams, bet ir jų keturkojams bičiuliams – „Gyvąjį kampelį”, pagarbą įvairovei, bendravimo džiaugsmą ir darbo drauge abipusę naudą!

P.S.: už pagrindinę temos nuotrauką dėkojame www.duoday.lt – čia sužinosite daugiau, kaip užsiregistruoti šiai šauniai iniciatyvai kitiem metams, jeigu šiems jau nesuspėjote!

Kitos naujienos

Alytaus mieste 2023–2024 m. šildymo sezono baigėsi balandžio 9 dieną. Šildymo sezono pabaigą, ats...

Siekdamas suaktyvinti dramaturgus Alytaus miesto teatras jau dešimtąjį kartą SKELBIA dramaturgų k...

Šį šeštadienį Alytuje biliardo klube „Club 9“ vyks labdaringas pulo turnyras „Į pergalę su misija...

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad trečiadienį pradeda veikti trumpasis numeris 1855, kur...