Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

Grupė „Il Senso“ Šv. Kalėdų proga dovanoja naujos dainos vaizdo klipą pavadinimu „Sidabro žiema“.

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Indrė Anankaitė, Ieva Barbora Juozapaitytė, Laimonas Bendaravičius, ir Kasparas Damulis, artėjančių Šv. Kalėdų proga dovanoja naujos dainos vaizdo klipą pavadinimu „Sidabro žiema“. Šis kūrinys grupei ,,Il Senso” ypatingas, nes prie šaunių bičiulių kompanijos prisijungė visiems puikiai pažįstamas Lietuvos operos solistas, tenoras Merūnas Vitulskis.

Savo balsu Merūnas dar labiau įprasmino kompozitoriaus Vitalijaus Neugasimovo ir teksto autorės Gabrielės Kutelytės-Savickienės dainą. Grupė IL SENSO savo gerbėjus nori nudžiuginti ne tik išskirtine daina, bet ir nauju, dar nematytu vaizdo klipu.

YouTube nuoroda: https://youtu.be/fB-S86zpuuY

Šį kartą prie kūrybinės grupės prisijungė visiems puikiai pažįstamas prodiuseris, video klipo autorius Lukas Pačkauskas su bičiuliu Gyčiu Šapranausku.Jie, grupę IL SENSO ir Merūną pamatė kitomis akimis ir atskleidė dar nematytas šių atlikėjų puses įamžinę juos Verkių rūmų menėse. Kvartetas džiaugiasi ne tik dainos ir klipo premjera, tačiau ir kūrybiniu procesu prie kurio taip pat prisidėjo ir garso režisierius, muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus bei makiažo specialistė Margarita Rod (ICON academy). Grupė IL SENSO dainos žodžiais linki ,,baltos šypsenos, juoko veide ir gerumo delnuos “ pajusti Šv. Kalėdų dvasią net ir gatvių triukšme.

Kitos naujienos

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...

Žolinė arba Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų šventė švenčiama 8 dienas.

Sūrių Festivalis – surinks įdomiausius smulkiuosius sūrininkus iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ateinantį ...

„Kai rinkomės asmeninę asistentę, mums buvo labai svarbu, jog ji turėtų gerą humoro jausmą“, – api...