Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Į Alytų atvyksta „Dzino show“

„Dzino show“ – unikalus trumpų, linksmų situacijų šou su muzikiniais intarpais. Situacijų šou į Alytaus kultūros centrą atvyksta spalio 12 dieną, 18 valandą.

Pirmą kartą Lietuvoje juokingų situacijų šou arba net keli spektakliai viename. Trumpos, nuotaikingos, gyvenimiškos istorijos, spalvingos kasdienybės akimirkos, suteikiančios puikią progą kartu su aktoriais pasijuokti iš kurioziškų nutikimų, gyvenimo ir savęs paties. Scenoje išvysite siautulingą komedijos fiestą, meistriškas aktorių transformacijas, skambės Evitos Cololo dainos.

Dinamiškas, aktualus, linksmas, neprailgstantis ir nuotaikingas. Spindintis talentingiausiais aktoriais ir naujais scenos atradimais. Dedikuotas juokui, gyvenimo džiaugsmui, gerai nuotaikai ir gražiems prisiminimams, kurie visuomet liks mūsų širdyse – skirtas idėjos sumanytojui, neprilygstamam humoristui, draugui ir nuostabiam žmogui – Vitalijui Cololo atminti.

Renata Kutinaitė – charizmatiška ir žiūrovų pamėgta aktorė, žavinti ne tik išskirtiniu grožiu, užkrečiančiu juoku bet ir nepaprastai profesionalia vaidyba. Komedijos žanras aktorei gerai pažįstamas jau seniai: televizijos humoro eteryje meistriškai persikūnydama į personažus ji sukūrusi šimtus vaidmenų, vaidina populiariose komedijose teatre. Taip pat filmuojasi kino juostose ir serialuose, juk aktorystė Renatai išsipildžiusi svajonė ir labai mylima veikla.

Karina Stungytė

Paslaptingos šypsenos savininkė, aktorės talentu ir puikia išvaizda apdovanota  Karina Stungytė visus savo kuriamus personažus papildo savo charizma ir neblėstančiu moterišku žavesiu. Filmuojasi kino bei televizijos filmuose, serialuose, vaidina teatre. Yra išbandžiusi save ir TV šou vedėjos vaidmenyje. Fatališka ir įspūdinga, romantiška ir jautri Karina atiduoda visą savo širdį žiūrovams ir dovanoja daug nepamirštamų akimirkų.

Julius Žalakevičius, Renata Kutinaitė, Karolis Sakalauskas ir Karina Stungytė

Besišypsantis, geros nuotaikos bei pokštauti nevengiantis, nepaprastai charizmatiškas –  iš daugybės televizijos projektų žiūrovams puikiai pažįstamas ir mylimas aktorius Karolis Sakalauskas. Sukūręs neįtikėtiną paletę įvairiausių vaidmenų, niekada humoro nestokojantis, energingas ir entuziastingas Karolis yra ne tik puikus persikūnijimo meistras, talentingas aktorius, bet ir puikus scenarijų autorius, kurio išmonei sunku atsispirti.

Julis Žalakevičius ir Karolis Sakalauskas

Žinomą teatro ir kino aktorių, scenos virtuozą ir puikų improvizatorių Julių Žalakevičių komedijos žanras lydi visą jo įdomiausių vaidmenų kupiną karjerą. Įgimtos intuicijos ir nuojautos vedamas žiūrovų pamėgtas aktorius scenoje plastiškas, organiškas, visuomet žavi profesionalia vaidyba. Pasak aktoriaus: „komedijoje vaidinti daug sunkiau, nes prajuokinti žmogų nelengva užduotis, tačiau visas sunkus darbas atsiperka su kaupu matant žiūrovų spindinčias akis ir šypsenas“.

Kitos naujienos

Alytaus mieste 2023–2024 m. šildymo sezono baigėsi balandžio 9 dieną. Šildymo sezono pabaigą, ats...

Siekdamas suaktyvinti dramaturgus Alytaus miesto teatras jau dešimtąjį kartą SKELBIA dramaturgų k...

Šį šeštadienį Alytuje biliardo klube „Club 9“ vyks labdaringas pulo turnyras „Į pergalę su misija...

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad trečiadienį pradeda veikti trumpasis numeris 1855, kur...