Klausyti gyvai

13:35 - 14:00

Ši diena muzikos istorijoje

Į Ukrainą nuo karo pradžios paramą vežantis alytiškis Edgaras: Kas, jeigu ne mes?

Jau sunku būtų ir suskaičiuoti, kelintą kartą alytiškis Edgaras Bradauskas vėl ketina vykti į Ukrainą ir vežti paramą žmonėms, kovojantiems už gimtosios šalies laisvę. Į pirmąją kelionę išsiruošęs praėjus vos kelioms savaitėms nuo karo pradžios, daugiau kaip metus nuolat vykstantis vežti pagalbą Edgaras sako, kad ir baimės jau neliko, ir nepavargo, nes kas, jeigu ne mes padėsime kariaujantiems ne tik už savo, bet ir už mūsų laisvę?

Alytiškis veža ne tik paaukotą paramą maistu, daiktais, vaistais, – ne viena dešimtis generatorių pasiekė ukrainiečius, reikalinga apranga aprūpinti Ukrainoje dirbantys ugniagesiai gelbėtojai. Važiuodamas į Ukrainą ir grįždamas iš jos, Edgaras nuveža ir parveža žmones, norinčius grįžti į gimtą šalį ar, atvirkščiai, ieškančius galimybės laikinai pasitraukti iš karo krečiamos gimtinės. Aplink Edgarą pradėjo burtis geros valios žmonės, įmonės, firmos, tad alytiškis įsteigė paramos fondą „Taikos spindulys“. O visai neseniai užsimezgė draugystė ir su Alytaus Maltos ordino savanoriais, kurių dėka, Edgaras nuvežė į Ukrainą medikams skirtos aprangos, chalatų, vaistų, tvarsčių, drabužių civiliams. Į tradicinį labdaros vakarą vyriškio iniciatyvą įtraukė ir Alytaus Lions moterų klubas, buvo renkamos lėšos sausiems maisto daviniams vežti į frontą.

Kaip sako E. Bradauskas, kovojančios šalies žmonėms trūksta visko, ypač – vaistų ir greitai paruošiamo maisto davinių. Šylant orams, kareiviams ypatingai trūksta guminių batų, šlepečių, kojinių, apatinio trikotažo, treningų (juodos, rudos, žalios spalvos), higienos reikmenų… Pats apkeliaujantis aukojančius žmones, surenkantis dovanojamus daiktus, pakuojantis juos į dėžes, rūšiuojantis patogius davinius kariams, už paaukotus pinigus perkantis trūkstamą maistą ar daiktus, vyras kviečia mus nelikti abejingus, – jungtis visus, kiek tik galimybės leidžia, ir prisidėti daiktais, drabužiais, maistu, medicininėmis priemonėmis, piniginėmis aukomis, už kurias nuomojamas autobusiukas, perkamas kuras ir reikalingiausi daiktai.

Všį „Taikos spindulys” bendruomenė pradėjo burtis ir socialiniame tinkle Facebook, – burkimės!

Norintys ir galintys prisijungti prie šios prasmingos veiklos, dėl detalesnės informacijos kreipkimės tel. nr.: +37068798806 (Edgaras).

Galintys padėti pinigine auka, aukokime: VšĮ ,,Taikos spindulys”, sąsk. nr. LT137044090103781472.

Taip pat galime suskubti iki gegužės 1-osios skirti 1,2 proc. GPM VšĮ ,,Taikos spindulys”. Įmonės kodas: 306104425. Formos kodas – FR0512 (eds sistemoje).

Į Ukrainą alytiškis veža tik pačią reikalingiausią paramą, – tai, ko prašo patys ukrainiečiai, atsiųsdami sąrašą būtent tuo metu reikalingos paramos. Šį kartą sąrašas štai toks:

AČIŪ kiekvienam Žmogui, prisijungiančiam prie šios prasmingos misijos!

Kitos naujienos

Gegužės 19 d. įvyko pirmosios KIDS ATHLETICS projekto žaidynės Vilniuje, kuriose susirinko per 20...

Gegužės 25 d. Alytuje vyks išskirtinių automobilių klubo rengiama paroda „RedHill Street 2024“. Todėl nuo...

Toliau rekonstruojant Ulonų g. nuo gegužės 22 d., trečiadienio, laikinai, kol vyksta darbai, keičiasi aut...

Gegužės 21-oji – svarbi diena Giedrei ir jos kūrybos gerbėjams: muzikos platformose jau sukasi jo...