Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Ilgasis savaitgalis: daug pramogų, daug maisto ir daug…

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jogurto, užtepėlių ir kitų maisto produktų, skardinės ir buteliai… Kur visa tai dėti, kai iškyla ar giminės balius baigiasi? Ogi surinkti ir išrūšiuoti.

Jei nerūšiuosit, konteineriai greičiausiai užsikimš, nes savaitgaliais, ypač vasarą, atliekų būna daugiau. Visos atliekos į vieną konteinerį tilpti negali! O išrūšiuotoms – vietos į valias. Tik nepalikite savo atliekų maišo prie konteinerio angos – pastumkite!

Riebalais, padažais ir kitais maisto likučiais suteptus vienkartinius popierinius indus, popierinius rankšluosčius, servetėles, arbatos bei kavos tirščius, vaisių ir daržovių lupenas, žieves, kiaušinių lukštus, mėsos kaulus, žuvų ašakas bei visus nesuvalgyto, bet tolesniam naudojimui jau netinkamo maisto likučius mestkite į maisto konteinerį.

Tuščius plastiko ir metalo indelius, skardines, butelius, indelius nuo kosmetikos, indų plovimo ar kosmetikos, tetrapakus, dangtelius, foliją, maistinę plėvelę, stalo įrankius – į plastiko.   

Visokiausį popierių, kartonines dėžutes, senus žurnalus, reklamine skrajutes – į popieriaus, o sudužusius ir sveikus, bet tuščius stiklinius butelius, indus, stiklainius – į stiklo.

Ilgąjį Žolinių savaitgalį atliekos bus vežamos pagal įprastą grafiką. Už tai, kad jas išrūšiuosite, per šventes dirbsiantys vežėjai iš anksto taria jums AČIŪ!

Kitos naujienos

Yosef Hermosa 2019 metais atvyko iš Ekvadoro, studijuoja Kauno technologijos universitete. Jis pratęs pri...

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...