Klausyti gyvai

17:00 - 17:30

Savaitgalio promenada

Jau 21-ą kartą vyksta „FM99“ akcija „Duobė“!

Radijo stotis „FM99” ir akcijos partneriai „PRO BRO Express – tunelinių plovyklų tinklas Lietuvoje”, „Kautra” eksploatuojanti per 30 miesto autobusų Alytuje ir „Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas”, laikraštis „Alytaus naujienos” skelbia socialinę akciją „Duobė”! Jau 21-ą pavasarį kviečia fiksuoti duobes Alytaus miesto ir rajono gatvėse bei keliuose, siųsti ir laimėti puikius prizus!

Dalinkis informacija ir saugiai važiuok visomis transporto priemonėmis. Duobes ir nepatogias važiavimui vietas vardinkite telefonu +370 315 77711. Nuotraukas bei filmuotą medžiagą siųskite į FM99 facebook‘o paskyrą arba elektroniniu paštu [email protected]. Mūsų bendras rezultatas: patogesni privažiavimai, daugiau šypsenų ir mažiau duobių keliuose, kiemuose ir gatvėse.

Akcijos „Duobė“ metu atsiųstų duobių sąrašu „FM99“ pasidalins su savivaldybėmis, atsakingais asmenimis – taip visi drauge padėsime surasti problemines vietas, kad jos būtų kuo greičiau sutvarkytos.

Kiekvienais metais sulaukiame šimtų Jūsų nuotraukų su naujai atsivėrusiomis ar iki gyvo kaulo įkyrėjusiomis duobėmis. Aktyviausi mūsų akcijos dalyviai sulaukia ir rėmėjų apdovanojimų! 2023 m. akcijos „Duobė“ nuotraukų albumą rasite ČIA. Duobių pernai buvo tikrai daug, o kaip šiais metais?

2024 metų duobių nominacijos:

  • Duobė senolė – ji ten taip seniai, kad įpratote apvažiuoti kaip baldą. 
  • Duobė su charakteriu – ją užtaiso, o ji kasmet atkakliai išlenda ir gaudo užsižiopsojusius.
  • Meniškiausia duobė – jos formos žavi ir skatina vaizduotę.
  • Užmiesčio duobė – duobė iššoka jau įsibėgėjus už miesto.
  • Povandeninė perėja – vos tik palijus, pereiti gatvę čia praverstų botai ar net valtis.
  • Kiemo plyšys – nors kiemų tvarkymas jų savininkų reikalas, tačiau paskatinimas irgi nepamaišys.

Fiksuok duobes ir būk akylas, siųsk nuotraukas FM99 ir gauk šaunius akcijos rėmėjų prizus! PRO BRO Express tunelinių plovyklų tinklas dovanoja 10 nemokamų plovimų MAXI programa. KAUTRA eksploatuojanti per 30 miesto autobusų Alytuje dovanoja 5 kuponus su 99% nuolaida kelionei dviems žmonėms, bet kuriuo pasirinktu Kautros tarpmiestiniu reisu (į abi puses). Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas primena visuomenei, kad saugumą ir taiką keliuose galime sukurti tik bendromis pastangomis ir akcijos dalyviams dovanos įvairios atributikos.

FM99“ akcija „DUOBĖ“ 2024 įsibėgėja! Būk atsargus, nepakliūk į duobę!

Kitos naujienos

Namo viduje Alytaus rajone iš antro aukšto šeštadienį nukrito mažametis, apie 22 val. 30 min. Alytaus r. ...

Šį savaitgalį Alytaus kultūros centre vyks neeilinis renginys – Eurochestries Baltijos jaunimo orkestrų f...

Ar vaikams svarbūs mitybos klausimai? Su kokiomis problemomis, įpročiais, mitais gyvena vaikai ir...

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka jaunimui dovanos neišdildomų kultūrinių įspūdžių ir pat...