Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Jau pusšimtį metų „Pasakoje” sekama pasaka

Vasario mėnesį Alytaus lopšelis-darželis „Pasaka” švenčia savo 50-tą gimtadienį. Visą savaitę nuo vasario 20 d. iki 24 d. darželyje vyksta įvairūs renginiai vaikams.  Vasario 23 d. 18 val. bus aukojamos  Šv. mišios  Šv. Angelų Sargų bažnyčioje už darželio bendruomenę. Apie šventinę savaitę, vaikų ugdymą bei lopšelio-darželio ateities viziją pokalbis su jo direktore Nijole Baniene. Klausykite pokalbio.

Darzelis pasaka (2)
Vasario mėnesį Alytaus lopšelis-darželis „Pasaka” švenčia savo 50-tą gimtadienį (Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka” nuotr.)

Renginiai, kurie vyks Alytaus lopšelyje-darželyje „Pasaka”:

  • Vasario 20 d. –  ruošimasis darželio gimtadieniui: diskotekai, sveikinimų, kepurėlių ir gėlių  gaminimas.
  • Vasario 21 d.  9.30 val. –  diskoteka.
  •  Vasario 22 d. 10.00 val. – linksmadienis su „Kake Make” ir „Netvarkos nykštuku.
  •  Vasario 23 d. 9.30 val.    pasaka „Pagrandukas“. Vaidina darželio auklėtojos.
  •  Vasario 24 d. 11.00 val.  – akcija darželio kieme „Pasakai – 50“.
Darzelis pasaka (1)
Vasario mėnesį Alytaus lopšelis-darželis „Pasaka” švenčia savo 50-tą gimtadienį (Alytaus lopšelio-darželio „Pasaka” nuotr.)
FM99 yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žiniasklaidos pasitikėjimo iniciatyvos programą

Kitos naujienos

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo administracinę teiseną dė...

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai primena, kad individualius namus galima šildyti tik apl...

Šiandien Vyriausybės rūmuose atidaryta Sausio 13-osios 35-mečiui dedikuota Lietuvos meno mokyklų ...

Visame Alytaus rajone minima Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Deginami atminimo laužai, vyks...