Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

„Kai matai tik tai, kas gerai apšviesta, ir stengiesi nematyti to, kas liko paslėpta tamsoj…“

Lietuviškos pop/rock muzikos scenoje naujas vardas – Darius Šeškevičius. Ilgai brandinęs ir puoselėjęs savo kūrybą, atlikėjas ją atskleidžia platesnei auditorijai. 2022 m. gegužės 20 dieną jis pristato savo pirmąją dainą ir vaizdo klipą „Prožektorių šviesoj“! Darius Šeškevičius – debiutuojantis atlikėjas, pagaliau išdrįsęs savo ilgai brandintą ir puoselėtą kūrybą pristatyti viešumai. 

„Prožektorių šviesoj“ – pirmoji Dariaus Šeškevičiaus išleista daina, kuri autoriaus kūryboje atsirado jau senai, buvo įrašyta dar prieš metus, tačiau klausytojų širdis bando užkariauti tik šį pavasarį. „Daina yra apie tuos dalykus santykiuose, kurie dažnai taip ir lieka neišsakyti ir palieka tamsoje, tikintis, kad viskas kažkaip susitvarkys.”, – teigia Darius. 

Dainą aranžavo ir įrašė Lietuvoje gerai žinomas prodiuseris Germanas Skoris, kuris atliko ir garso suvedimą bei galutinę įrašo korekciją. 

Dainos įraše bosinės gitaros partiją atlieka patyręs muzikantas Kęstutis Skliaustys (Tigro metai, Svaras 409, Brownie bakers). 

Vaizdo klipą sukūrė režisierius ir operatorius Romualdas Vaitkevičius. Dainos vaizdo klipe režisierius norėjo perteikti gyvos muzikos atlikimo emociją ir, pasitelkiant apšvietimą, perteikti dainos nuotaiką bei joje vyraujančias emocijas. Vaizdo klipe kartu nusifilmavo ir muzikantai, kurie Dariui talkins ir gyvuose pasirodymuose – Kęstutis Skliaustys, Kęstutis Didvalis ir Antanas Dambrauskas. 

Šiuo metu Darius toliau įrašinėja savo dainas ir rudenį planuoja išleisti debiutinį albumą. 

Kitos naujienos

Kanų prizininkai, naujiena iš Venecijos, kino meistrų darbai iš Berlinalės. Tokia kino programa „...

Viename Europos namų ūkyje vidutiniškai yra 74 buitinės technikos ir elektronikos prietaisai, tačiau mažd...

Dvynukų Teodoro Emilio ir Kasparo Eriko tėtis Irmantas pusę metų kone kasdien išnešdavo iš namų didelius ...

Šventežeryje įsikūrusi bendrovė „Pietų Megrame“ rugsėjo 24 d. atšventė 25-ąjį gimtadienį. FM99 apie prabė...