Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Kanupolo turnyre „Alytaus taurė“ – alytiškių sėkmė

Alytuje vyko tradicinis tarptautinis kanupolo turnyras „Alytaus taurė“. Varžybos vyko trijose amžiaus grupėse. Vaikų iki 13 metų, jaunučių iki 16 metų ir suaugusiųjų grupėje. Alytiškių varžovai buvo Trakų, Varšuvos, Kaniovo, Sankt Peterburgo ir Novgorodo komandos. Vaikų iki 13 metų varžybose sėkmė lydėjo Varšuvos jaunuosius sportininkus. Jie tapo nugalėtojais, antrąją vietą iškovojo Trakų ir trečiąją vietą Alytaus baidarininkai.

Jaunučių iki 16 metų grupėje alytiškiai finale turėjo pripažinti sportininkų iš Lenkijos SET Kaniovo pranašumą. Jie ir tapo nugalėtojais. Mūsų miesto sportininkai Mindaugas Kuc, Skirmantas Bračiulis, Mantas Kazlauskas, Dalija Lipska, Arminas Januša ir Šarūnas Mickevičius iškovojo antrąją vietą, treti liko „Korsarij“ komanda iš Sankt Peterburgo.

kanupolas0
Kanupolo turnyre „Alytaus taurė“ – alytiškių sėkmė (ASRC nuotr.)

Stipriausiųjų grupėje vykusiose atkakliose kovose sėkmė lydėjo „9 val“ iš Sankt Peterburgo. Rusijos komanda finale po atkaklios kovos, paskutinę kėlinio sekundę išplėšė pergalę 4:3 prieš Trakų komandą. Dėl trečiosios vietos žaidė Alytaus komanda prieš „Kajaker“ iš Sankt Peterburgo. Alytiškiai pirmajame kėlinyje praleido tris įvarčius. Antrąjį kėlinį pradėjo susikaupę, aktyviai žaisdami išlygino rezultatą, bet fortūna buvo priešininkų pusėje, jiems pavyko pelnyti įvartį ir išsiveržti į priekį. Alytiškiai dar kartą išlygino rezultatą, likus žaisti 28 sekundėms. Tačiau, likus 15 sekundžių, mūsų sportininkų klaida pasinaudojo Rusijos sportininkai, pelnė lemiamą įvartį ir 5: 4 išplėšė pergalę bei iškovojo bronzos medalius.