Klausyti gyvai

13:35 - 15:00

Ši diena muzikos istorijoje

Kanupolo turnyre alytiškiai iškovojo antrą vietą

Alytuje Dailidės ežerėlyje vyko pirmasis kanupolo „Baltosios rožės“ taurei laimėti turnyras. Varžybose dalyvavo Alytaus, Trakų, Vilniaus ir Kauno baidarininkai. Sportininkai varžėsi dviejose amžiaus grupėse, suaugusiųjų ir vaikų iki 14 metų. Vyrų grupėje nugalėtojais tapo Trakų baidarininkai, antrąją vietą iškovojo Alytaus, treti Vilniaus „Regata“. Vaikų grupėje stipriausi buvo vilniečiai iš „Volatilio“ klubo, antrąją vietą iškovojo Alytaus miesto jaunieji baidarininkai, jie po įtemptos kovos vieno įvarčio skirtumu nusileido vilniečiams, treti Trakų sportininkai.

IMG_9765
Kanupolo turnyre alytiškiai iškovojo antrą vietą (Alytaus sporto ir rekreacijos centro nuotr.)

Alytuje tuo pačiu metu vyko ir Lietuvos jaunučių U-16 kanupolo čempionatas. Varžybose sėkmė lydėjo Vilniaus „Regatos“ baidarininkus, jie ir tapo 2016 metų čempionais šioje amžiaus grupėje. Antrąją vietą iškovojo Alytaus sporto ir rekreacijos centro komanda. Treti – Trakų jaunieji baidarininkai.