Klausyti gyvai

08:00 - 10:40

Savaitgalio rytas

Kino programa „Lokys, liūtas ir šakelė“ parodys festivalinio kino sezono hitus Alytuje

Kanų prizininkai, naujiena iš Venecijos, kino meistrų darbai iš Berlinalės. Tokia kino programa „Lokys, liūtas ir šakelė“ spalio 4–9 d. bus parodyta septyniuose Lietuvos miestuose, tarp jų ir Alytuje.

„Siekdami parodyti aktualiausius šių metų kino sezono filmus, atspindinčius šiuolaikinio kino aktualijas, antrus metus organizuojame kino programą. Daugumą kūrinių programoje bus galima pamatyti pirmiau nei jų premjeros įvyks filmų sukūrimo šalyse“, – apie kino programą pasakoja jos sudarytoja Giedrė Krikščiūnaitė, daugiau nei 10 metų Lietuvoje rodanti festivalinius filmus.

Pavadinimas „Lokys, liūtas ir šakelė“ su šypsena referuoja į trijų pagrindinių festivalių – Berlyno, Venecijos ir Kanų – prizus. FM99 pokalbis su kino teatro „Dainava“ vadove Simona Butrimiene.

„Pagrindiniai kino festivaliai iš tūkstančių jiems pateiktų filmų atrenka apie du šimtus. Iš tų kelių šimtų mes parenkame vienetus, galima sakyti, kad mūsų programa – dvigubos selekcijos. Taip suformuojama aukštos meninės kokybės, šiuolaikinės kino kalbos ir stipraus poveikio programa. Filmas turi sukelti jausmus, priversti jį įsimylėti“, – apie filmų atrankos kriterijus pasakoja G. Krikščiūnaitė.

Programa Alytuje, kino teatre “Dainava”:

ARTI (N-13) – spalio 4 d., 20:30 val.

RIMINIS (N-18) – spalio 5 d., 18:00 val.

LIŪDESIO TRIKAMPIS (N-13) – spalio 7 d., 18:00 val.

ŽYDRASIS KAFTANAS (N-16) – spalio 8 d., 15:30 val.

Bilietai www.kinasdainava.lt

Kitos naujienos

Alytaus miesto teatre penktadienį šventiniu koncertu bus uždaromi Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės me...

FM99 studijoje „Praeitis trap mūsų“Alytaus kolekcininkų klubo nariai Gintaras Lučinskas ir Kęstutis Tamul...

Paauglių tarpe pastaruoju metu drastiškai daugėja atvejų, kai vaikai ima svaigintis priklausomybę...