Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Kalendoriaus lapelis

„Kitų metų spalva – klasikinė mėlyna“, – sako Miglė Žilinskienė

Pokalbis su verslininke, ryškia, madinga, stilinga ir įdomia moterimi, alytiške Migle Žilinskiene.

 

Vija Kudzienė ir Miglė Žilinskienė

Moteris yra madingų butikų Vilniuje ir Kaune bendrasavininkė, nuolat stebi madą, jos tendencijas ir nekantriai laukia, kaip jos „prilips“ gatvės madoje. Neretai pati bando spėti, kaip visuomenė reaguos į vieną ar kitą mados iššūkį. „Kitų metų spalva bus klasikinė mėlyna. Aš manau, daug kam ji netiks ir „neprikibs“, ir nebus populiari“, – dalinasi mintimis Miglė. Jos nuomone, nereikia prisirišti prie madingų spalvų ir nebūtina gaudyti šviežiausių mados vėjų, nes lenktynės su mada labai sunkios ir laimėjimai labai trumpalaikiai, juk mada taip greitai kinta.

 

Į klausimą, kaip atrasti savo stilių, Miglė atsako, kad tas drabužis kuriuo vilkėdami jaučiatės savimi ir yra jūsų stilius. „Renkantis drabužį nereikėtų klausytis kitų nuomonės, o ypač draugių“, sako Miglė. Moters nuomone, tai kad drabužis gražus tavo draugei, dar nereiškia, kad jis tinka tau, svarbiausia tai, kaip jautiesi vilkėdama jį. Moteris įsitikinusi, kad džinsai niekada neišeis iš mados, o toms, kam garderobo pasirinkimas tampa galvos skausmu Miglė pataria įsigyti klasikinius džinsus, baltą palaidinę, juodą klasikinio kirpimo švarką ir pieštuko formos sijoną. Jos nuomone tai rinkinys, kurio pagalba galima daryti puikius derinius, o pagyvinus aksesuarais komplektai gali suspindėti naujai.

Paklausta, kaip derėtų puoštis 2019-ųjų palydų ir 2020-ųjų sutikimo vakarėliui, Miglė pataria moterims žėrėti, nes šiuo sezonu labai madingi žėrintys žvyneliai ir blizgučiai.

Moteris įsitikinusi, kad net namuose be ypatingų iškilmių pasitinkant šventes iškilmingą nuotaiką galima susikurti patiems, prie šventinio stalo susėdant tinkamai pasipuošus.

Kitos naujienos

Pramogų parke „Tarzanija“ bei restorane-viešbutyje „Dzūkijos dvaras“ veikiančios įmonės bei asmenys neįtr...

Sakoma, kad „visi keliai veda į Romą“. Matyt, ir atvirkščiai – keliai veda ir į Alytų, kur v...

Rugsėjo 24 d., šeštadienį, 17 val. Alytaus kraštotyros muziejus pristato skulptoriaus Saadios Bah...

Naujojo BC „Wolves“ krepšinio klubo ambasadoriai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai nudžiugino Alytaus m...