Klausyti gyvai

06:30 - 08:35

Ryto programa „Geros dienos!“

Kosto Poškaus alytietiškos impresijos vaizdu ir žodžiais

Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2) birželio 16 dieną, ketvirtadienį, 17 valandą dailininkas Kostas Poškus vaizdu ir žodžiais atskleis alytietiškas impresijas. Šis kultūrinis vyksmas – tai labai „kostiška“ paroda tiek mažyliams, tiek suaugėliams kuo puikiausiai suprantamu pavadinimu – „Katinas ant stogo“. Pavadinimas, regis, nekeliantis jokių dviprasmybių, tačiau Kostas Poškus nebūtų Kostas, jeigu į paprastus dalykus taip paprastai ir pažvelgtų.

„Teksto autorius, pasirinkęs antraštei klišę, gerai supranta, kad nėra nei originalus, nei vienintelis nepakartojamas. Klišės yra klišės, bet šablonavimas kartais suteikia patogumo, jis skaitytoją ar žiūrovą įstato į tam tikras vėžes ir tada visai praranda prasmę dviračio išradinėjimas. Oho! Ir vėl klišė!“ – taip trečiuoju asmeniu apie save ironizuoja Kostas Poškus.

Parodos „Katinas ant stogo“ autorius, kviesdamas alytiškius į jos pristatymą, teigia, kad eksponuojami paveikslai yra atlikti skirtingomis medžiagomis, skirtingais formatais ir kartais, iš pažiūros, netgi visai skirtingomis temomis. Tačiau numanomas jungtis tarp paveikslų atskleis renginio metu skaitomi autoriaus tekstai.

Renginys praturtins „Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės 2022“ įvykių srautą. Maloniai kviečiame apsilankyti. Paroda „Katinas ant stogo“ bibliotekoje malonins akį ir širdį iki liepos 31 dienos.

Kitos naujienos

Energijos kaupimo įrenginių sistemos operatorė „Energy cells“ trečiadienį simbolinės kapsulės ...

Lietuvių kalba unikali ir ypatinga, ja komunikuojame tarpu...

Liepos 5 d. Dauguose, Alytaus r., tradiciškai bus švenčiama Valstybės (Lietuvos karaliaus Min...

Pirmus kelis karo Ukrainoje mėnesius Alytaus broliškas miestas Kremenčiukas nepatyrė karo smūgių ir...