Klausyti gyvai

17:00 - 19:00

Tokia diena

„Kultūros pakviesti“ – Alytaus jaunimo centras švenčia trisdešimtmetį!

Prenumeruokite FM99 podcast’ą „Kultūros pakviesti“: Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic | Breaker|Pocket Casts| Anchor|Castbox|Overcast

Alytaus jaunimo centrui 30! Daug įvairiausių patirčių, įspūdžių, kelionių, pokyčių per šiuos tris dešimtmečius patirta, o kiek dar laukia ateityje! Apie tai FM99 studijoje kalbėjome su AJC direktore Jūrate Treigiene, – kviečiame pasiklausyti!

Minint Alytaus jaunimo centro trisdešimtmetį ir džiaugiantis įstaigos veikla, verta prisiminti, jog veiklą ir visus gražius dalykus sukuria žmonės. Mūsų mokiniai, jų tėveliai ir, be abejo, darbuotojai. Kiekvienas jų prisideda prie bendro tikslo siekimo,  kiekvienas turi savo stipriųjų savybių, kurias sudėjus kartu, pavyksta kurti stiprią, augančią, tobulėjančią ir patrauklią įstaigą.

J. Treigienė, J. Šukevičienė, A. Grabliauskas

Mūsų mokytojai Dalia Kazlauskienė, Nerijus Malinauskas, Aldona Ramanauskaitė, Raimonda Remeikienė, Aušra Pajedaitė-Jarmalavičienė, Jūratė Mokrecovaitė moko dainavimo meno ir ugdo vokalistus, kurie garsina ne tik Alytaus jaunimo centrą, bet ir Alytų.

Ieva Ivanauskienė, Jonas Gaižauskas, Jureta Šametienė perkelia scenos meną į kitą lygmenį, kurdami ne tik spektaklius, bet ir miuziklus, kurie aplanko ne tik įvairius Lietuvos kraštus, bet ir tolimąją Ameriką.

Andrius Abromavičius, Augustinas Šeduikis, Zigmas Šileikis, Kęstutis Leonavičius, Lina Kaminskienė, Irena Vaitkevičienė, Rita Leitanienė, Regina Makselienė, Romualdas Stankevičius ir Arūnas Ščetilnikovas moko groti įvairiais instrumentais ir jais kurti užburiančią muziką.

Rima Moisejenkienė, Leonidas Moisejenka, Justina Vitkauskienė, Dalia Romanova, puoselėja tradicines vertybes ir jau ne vienai kartai perduoda meilę lietuviškam šokiui ir dainai.

Ilona Junevičienė, Andrius Grigaliūnas, Sandra Kazlauskaitė, Sandra Degutytė, Monika Večkienė, Silva Oškelienė, Vidmantas Jankauskas kuria vizualųjį meną ir ugdo kūrybiškumą kiekviename mokinyje, lavindami tiek pačius mažiausius, tiek jau brandžias asmenybes.

Nijolė Katauskienė, Danutė Želnienė, Rūta Jasionienė, Aliona Čikiševienė ugdo mokinius ne tik kūrybiškumui, bet ir gyvenimui, suteikdamos karjerą formuojančius įgūdžius.

Rūta Mekišaitė, Raminta Parchomenkienė, Simona Praspaliauskienė, Aušra Saulevičiūtė, Renata Vaikšnorienė, Henrika Karnickaitė, Greta Žogelytė, Neringa Vekeriotaitė, Rūta Graužlienė meną kuria judesiu, mokydamos šokio bei kurdamos choreografinius stebuklus.

Silva Rakauskaitė ir Rasa Naruševičienė akomponuoja tradiciniams šokiams, juos nuspalvindamos gyva muzika.

Kad mūsų mokiniai ir jų tėveliai, įstaigos svečiai, renginių žiūrovai Alytaus jaunimo centre jaustųsi jaukiai ir šiltai, juos pasitinka Virginija Žitkauskaitė, Aldona Žvirblienė, Donatas Dundzys, Ona Dzidziulevičienė, Irena Busilienė.

Kad mūsų ugdytiniai turėtų tvarkingas, saugias, ugdymui parengtas priemones, patalpas ir aplinkas pasirūpina Ginutis Bladas, Valdas Dzidziulevičius, Simas Nedzinskas, Albinas Sabonis, Irena Subačienė, Albertas Tumynas.

O kad kiekvieno bendruomenės nario nuoširdus darbas būtų sujungtas dermėn visos įstaigos labui, kad būtų sukurtos galimybės, atrasti nauji veikimo metodai, sukurti projektai, užtikrintos sąlygos dirbti, kad Alytaus jaunimo centras vykdytų ne tik savo pirminę funkciją, bet ir pakiltų už jos ribų, rūpinasi įstaigos direktorė Jūratė Treigienė, pavaduotojai Irena Pilipčikienė ir Juozas Biekša, administracijos darbuotojai Saulenė Ūselienė, Raminta Pangonienė, Sandra Degutytė, Daiva Bagdonienė, Aldona Kubilienė, Jūratė Kazlauskienė.

Kiekvieno iš šių žmonių nuoširdus, kūrybiškas, atsakingas darbas sukuria tai, ką turime geriausio.

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Kitos naujienos

Spektaklis, Vokietijoje išpopuliarėjęs vos per kelerius metus, sukurtas pagal šiuolaikinio vokiečių...

Alytaus mašinų gamykla „Astra LT“, gaminanti nerūdijančio plieno konstrukcijas maisto, chemijos i...

Alytaus dizaino savaitė. Įžvalgos KARTU. 2022 m. gegužės 23 – 28 d.

Šiame pirmą kartą atliktame tyrime Lietuva gavo 37 balus iš 100 galimų ir regione kartu su Graikija ...