Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Kupolai Alytaus darželiuose kainuos 125 000 eurų

Alytaus miesto savivaldybė feisbuko puslapyje paskelbė, kad jau netrukus trylikoje Alytaus lopšelių-darželių bus sumontuoti kupolai skirti vaikų ugdymui. 

„Tad jau netrukus Alytaus miesto lopšeliai-darželiai turės dar daugiau mažųjų ugdymui skirtų erdvių.“ – džiaugiasi Alytaus m. svaivaldybė.

Šie kupolai, pirkimo dokumentuose vadinami lauko klasėmis, biudžetui kainuos 125 022,04 eurų, vieno kupolo kaina – 9617 eurų su PVM. Kupolai nupirkti iš Vilniaus įmonės UAB Strefa ir turi būti sumontuoti per penkis mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo dienos.

Kupolo rėmas. Nuotrauka – Alytaus m. savivaldybės fb.

Socialiniame tinkle užvirė diskusija, kam reikalingas kupolas ir kokią pridėtinę vertę duos, kurios nėra dabar – paprasta pavėsinė taip pat saugo ir nuo lietaus, ir nuo saulės, o šiltą saulėtą dieną stiklinis kupolas taps tikru šiltnamiu.

„Erdvė kurti yra darželio pastate arba grynam ore lauke. Kam dar tų erdvių papildomų? Būtų įdomu sužinoti, kas projekto kūrėjai, kiek tai kainuoja ir kas atliks “ statybų” darbus bei kas kupolų pardavėjai“, – piktinasi komentatorė.

„Koks ugdymas vyks kupole? Londone tokie kupolai buvo lauko kavinės Covid epidemijos metu.“ –  patirtimi dalijosi internautai.

Yra ir ginančių kupolą, kad tai bus puiki nauja erdvė ir galimybė pasislėpti nuo lietaus.

Pateiktame aprašyme tai kupolo formos Glamping Paviljono karkasas 6m diametro, pagamintas iš cinkuoto plieno vamzdžių, danga perpus neskaidri PVC ir skaidri tento dalis iš PVC, tonuotas langas. 

Kupole yra ventiliacijos angos, durys  iš lauko sąlygom skirto plastiko profilio.  Kupolo pandusas iš impregnuotos medienos tašų rėmo ir terasinių lentų, padas iš jūrinės plokštės.

Kupolas darželyje. Nuotrauka – Alytaus m. savivaldybės fb.

Komentarai (2)

  1. Julius prieš 4 mėnesiai

    Šiltnamis pigiau,ir nauda darželiui....

  2. Julė prieš 4 mėnesiai

    Kaip manote, kokia temperatūra vasarą bus kupole?

Comments are closed.

Kitos naujienos

Tylos užtvanka sugriūna ir erdvę užlieja šviesos! Merkinėje jau ketvirtą kartą vyks menų festival...

Alytaus apskrities tuberkuliozės ligoninė bus prijungta prie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės, tr...

Tradicinis ir tūkstantines žiūrovų minias pritraukiantis, vienas laukiamiausių vasaros renginių A...

Tai sužinosime parodoje „Atsiminimų miestas“ liepos 31 d. (trečiadienį), 17 val. Ilgai lauktas „M...