Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Ką daryti, kad dantys būtų sveiki ir kam reikalingi silantai?

Laidose kalbėsime, kaip saugoti ir stiprinti sveikatą, mažinti lėtines neinfekcines ligas sukeliančių išvengiamų rizikos veiksnių paplitimą tarp šalies gyventojų, sergamumą ir mirtingumą nuo ligų, kurių galima išvengti veiksmingomis prevencinėmis sveikatos priežiūros priemonėmis. Teiksime praktines rekomendacijas kaip stiprinti gyventojų psichikos sveikatą, skatinsime sveikiau maitintis ir mankštintis, atsisakyti žalingų sveikatai įpročių, išvengti sužalojimų, mažinti infekcinių ir neinfekcinių ligų bei kitų sveikatos sutrikimų paplitimą.

2 laida. Dantys yra viena tvirčiausių žmogaus kūno dalių. Apie dantų profilaktiką bei vaikų dantų priežiūrą ir saugojimą, kalbame su odontologijos klinikos „Albadenta“ burnos higieniste Aukse Juškauskaite.

Auksė Juškauskaitė

Laidų ciklo „Sveikatos kultūra“ – radijo stotyje „FM99“ klausykite trečiadieniais 11:30 val., pakartojimo šeštadieniais 10:30 val.

Pasirūpink savo emocine sveikata, apsilankyk www.pagalbasau.lt

Rinkimės sveiką ir aktyvią gyvenseną!

Laidos kuriamos bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir finansuojamos Europos socialinio fondo lėšomis.

Kitos naujienos

1595 kartoninės dėžės ir 71 kartoniniai lakštai! - tiek prireikė pastatyti kartotinį tiltą.

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...