Klausyti gyvai

24:00 - 06:30

Nakties garso takelis

Lietuvos šešėlis – 9 milijardai eurų, o Dzūkijoje ritosi „Baltoji banga“

 

Lietuvos šešėlis sudaro apie ketvirtadalį Lietuvos bendrojo vidaus produkto – apie  9 mlrd. eurų, o per Dzūkiją nusirito „Baltosios bangos“ organizuojama akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Taip norima atkreipti dėmesį  į šešėlinės ekonomikos ir mokesčių vengimo problematiką: į nelegalaus darbo, „vokelių“ mokėjimo ir kontrabandos neigiamas pasekmes. VMI paskelbė, kad būtina šviesti visuomenę ir pradeda rengti viešinimo projektus mažiausiems šalies piliečiams.

Alytaus AVMI darbuotojai kalbino Alytaus apskrities gyventojus

Alytaus AVMI darbuotojai kalbino Alytaus apskrities gyventojus

Šiemet akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ dalyviai gyventojus pasitiko su informaciniais atvirukais, simboliškai įdėtais į permatomą – skaidrų vokelį, taip siekiant siųsti skaidrumo žinutę Lietuvos žmonėms. Lankstinuke yra visa būtina informacija kovai su šešėliu. Gyventojai turėtų visuomet reikalauti fiskalinio kvito už įsigyjamas prekes ar paslaugas, pirkti tik legaliai platinamą produkciją, pranešti apie mokesčius slepiančias įmones bei vietas, kur parduodamos kontrabandinės prekės, įsidarbinti ir įdarbinti legaliai.

Alcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“
Alcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“

Dešimt Alytaus AVMI darbuotojų iš Alytaus, Druskininkų, Lazdijų gatvėse kalbino Alytaus apskrities gyventojus, apdalindami lankstinukais. Nors oras ir nelepino, tačiau dzūkai noriai ėmė lankstinukus, diskutavo mokesčių mokėjimo klausimais.

Kitos naujienos

Tylos užtvanka sugriūna ir erdvę užlieja šviesos! Merkinėje jau ketvirtą kartą vyks menų festival...

Alytaus apskrities tuberkuliozės ligoninė bus prijungta prie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės, tr...

Tradicinis ir tūkstantines žiūrovų minias pritraukiantis, vienas laukiamiausių vasaros renginių A...

Tai sužinosime parodoje „Atsiminimų miestas“ liepos 31 d. (trečiadienį), 17 val. Ilgai lauktas „M...