Klausyti gyvai

24:00 - 08:00

Nakties garso takelis

Likiškių parke bus sodinami ąžuolai

Raudonkalnio g. buvusių daržų teritorijoje vykdomi lyginimo darbai, o šį rudenį čia bus pasodinti  ąžuolai. Prieš keletą savaičių Alytaus miesto savivaldybė kreipėsi į miesto gyventojus ir prašė nesodinti daržų Raudonkalnio gatvėje, Likiškių parke esančioje valstybinėje žemėje. Šioje teritorijoje buvo pastatytos keturios informacinės lentelės, nurodančios, kad miesto teritorijoje draudžiama žaliuosius plotus naudoti daržams.

Raudonkalnio g. buvusių daržų teritorijoje vykdomi lyginimo darbai, o šį rudenį čia bus pasodinti ąžuolai (AMS nuotr.)

Alytaus savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė teigė, kad gyventojai į savivaldybės raginimą nepradėti sodinimo darbų ir nusikelti šioje teritorijoje stovinčius statinius sureagavo teigiamai. „Sulaukėme daug daržus čia turinčių alytiškių skambučių, kurie geranoriškai teiravosi, dėl galimybės išsikasti šiuose daržuose augančius daugiamečius augalus ir nusikelti čia stovinčius laikinus statinius. Dėkojame alytiškiams už supratingumą ir geranoriškumą,“ – sakė P. Raškauskienė.

Raudonkalnio g. buvusių daržų teritorijoje vykdomi lyginimo darbai, o šį rudenį čia bus pasodinti ąžuolai (AMS nuotr.)

Sutvarkius buvusių daržų teritoriją, joje, artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga, planuojama įkurti simbolinį Šimtmečio parką ir pasodinti 100 ąžuolų.

 

Kitos naujienos

Viney Dubey iš šiaurinės Indijos atvažiavo į Lietuvą prieš šešerius metus. Sako, čia ramybės oazė, jokios...

Ko? Atliekų! Vienkartiniai indai, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, tušti indeliai nuo padažų, jog...

Rugpjūčio 12 d. (penktadienį), 19:00 kviečiame atvykti į Audiovizualių menų centrą (buvusią Alytaus sinag...