Klausyti gyvai

10:00 - 11:00

Informacinis kanalas

Liudui Ramanauskui – konkurso „Žmogaus teisės Lietuvoje” apdovanojimas

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Šiemet gruodžio 22 d. Lietuvos advokatūra drauge su Lietuvos žurnalistų sąjunga apdovanojo radijo stoties FM99 vadovą, žurnalistą Liudą Ramanauską už žmogaus teisių, Europos Sąjungos teisės vertybių puoselėjimą ir nagrinėjimą regioninės žiniasklaidos kanaluose.

Dėl pandemijos apdovanojimai įteikti netradicinėse vietose, pavyzdžiui, prie šventinės Vilniaus eglės, ir transliuoti šventiniame renginyje.

Tradiciniame konkurse Lietuvos advokatūros ir Lietuvos žurnalistų sąjungos sudaryta vertinimo komisija atrenka ir apdovanoja bent 3 žurnalistus, kurie, komisijos nuomone, šiais metais ypatingą dėmesį skyrė žmogaus teisių temoms, teisiniam visuomenės švietimui, teisės viršenybės stiprinimui. Šiemet apdovanojimai skirti 4 laureatams – 3 žurnalistams bei 1 redakcijai. 

Be Liudo Ramanausko apdovanotas žurnalistas Rimvydas Paleckis už žurnalistinės veiklos profesionalumą, visuomenės švietimą, profesinę toleranciją bei tiesos ieškojimą diskusijose; taip pat portalo „lrytas.lt“, laikraščio „Lietuvos rytas“  korespondentė Milda Kuizinaitė už žurnalistinės veiklos profesionalumą, straipsnius, kuriuose atskleidžiama žmogaus teisių apsauga ir problemos, susijusios su žmogaus teisių gynimu.

Apovanojimas skirtas ir žurnalo „IQ“ redakcijai už žurnalistinės veiklos profesionalumą, už žurnalo „Advokatas“ leidybą, jame rengiamų straipsnių, kuriais skatinamas teisinis visuomenės švietimas, sklaidą.

Konkursas „Žmogaus teisės Lietuvoje” organizuojamas nuo 2015 metų, iš viso tokius apdovanojimus jau yra pelnę 19 žurnalistų ar redakcijų.

Kitos naujienos

Namų rungtynių seriją Alytaus futbolininkai pradeda jau liepos 1d., šį penktadienį, 19 val....

Šildymo sezonas neišvengiamai ateis. Kuro kaina pastaruoju metu augo lyg ant mielių, tad tai n...

Jau artėjantį savaitgalį, liepos 1-3 dienomis Alytuje esantį Dainų slėnį sudrebins varikli...

Alytuje prasideda I-asis Tarptautinis žemės meno simpoziumas „Žymės“. Liepos 1-9 dienomis šalies...