Klausyti gyvai

16:00 - 17:00

Ne tu vienas kelyje

Liudui Ramanauskui – konkurso „Žmogaus teisės Lietuvoje” apdovanojimas

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Šiemet gruodžio 22 d. Lietuvos advokatūra drauge su Lietuvos žurnalistų sąjunga apdovanojo radijo stoties FM99 vadovą, žurnalistą Liudą Ramanauską už žmogaus teisių, Europos Sąjungos teisės vertybių puoselėjimą ir nagrinėjimą regioninės žiniasklaidos kanaluose.

Dėl pandemijos apdovanojimai įteikti netradicinėse vietose, pavyzdžiui, prie šventinės Vilniaus eglės, ir transliuoti šventiniame renginyje.

Tradiciniame konkurse Lietuvos advokatūros ir Lietuvos žurnalistų sąjungos sudaryta vertinimo komisija atrenka ir apdovanoja bent 3 žurnalistus, kurie, komisijos nuomone, šiais metais ypatingą dėmesį skyrė žmogaus teisių temoms, teisiniam visuomenės švietimui, teisės viršenybės stiprinimui. Šiemet apdovanojimai skirti 4 laureatams – 3 žurnalistams bei 1 redakcijai. 

Be Liudo Ramanausko apdovanotas žurnalistas Rimvydas Paleckis už žurnalistinės veiklos profesionalumą, visuomenės švietimą, profesinę toleranciją bei tiesos ieškojimą diskusijose; taip pat portalo „lrytas.lt“, laikraščio „Lietuvos rytas“  korespondentė Milda Kuizinaitė už žurnalistinės veiklos profesionalumą, straipsnius, kuriuose atskleidžiama žmogaus teisių apsauga ir problemos, susijusios su žmogaus teisių gynimu.

Apovanojimas skirtas ir žurnalo „IQ“ redakcijai už žurnalistinės veiklos profesionalumą, už žurnalo „Advokatas“ leidybą, jame rengiamų straipsnių, kuriais skatinamas teisinis visuomenės švietimas, sklaidą.

Konkursas „Žmogaus teisės Lietuvoje” organizuojamas nuo 2015 metų, iš viso tokius apdovanojimus jau yra pelnę 19 žurnalistų ar redakcijų.

Kitos naujienos

Pirmajame Alytuje rekonstruojamas prekybos centras A.Juozapavičiaus gatvėje. Projekto viešasis svarstymas...

Rugpjūčio 14-ąją Druskininkuose vyko aštuntasis sūrių festivalis. Jame dalyvavo 20 smulkių sūrininkų iš L...

Žolinė arba Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų šventė švenčiama 8 dienas.

Sekmadienį Alytuje vyks paskutinės Lietuvos okupacijos aukos, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo g...