Klausyti gyvai

08:35 - 09:00

Ši diena muzikos istorijoje

Meilės šventė: Šv. Valentino diena

Valentinai nesapnuoja – Valentinai planuoja“!

Valentino diena – tai metinė šventė, kuri minima kasmet vasario 14 dieną. Valentino diena tapo simboline meilės ir romantiškų jausmų išraiška. Šią dieną žmonės paprastai dovanoja gėles, šokoladą, siunčia atvirukus, romantiškas žinutes ar kitas dovanas savo artimiesiems arba ypatingiems žmonėms. Šią dieną daugelis mylimuosius taip pat kviečia į pasimatymus: kavines, teatrus, koncertus ar į kitas romantiškas vietas, kad atšvęstų savo meilę ir santykius. Taigi, Valentino diena puiki proga parodyti meilę ir rūpestį savo artimiesiems.

Ar turi Valentino dienos tradicijų? Patinka staigmenos? Radijo stotis FM99 kviečia pasinaudoti širdžiai mielomis idėjomis ir nustebinti mylimą žmogų.

❤️Nustebinkite mylimą žmogų ir rezervuokite svajonių skrydį oro balionu su Pocelonių oreivių klubu 8 615 70543. Tai puiki dovana! Daugiau informacijos internete: oro-balionas.lt.

❤️Meile dalinasi Gėlių pasaulis“ Alytuje, Vilties g. 4. Nesapnuokite, užsisakykite ir nudžiuginkite savo Valentiną” gėlėmis! Daugiau informacijos facebook: Gėlių Pasaulis – Alytuje.

❤️Pasirūpink savo šypsena – vienoje vietoje ir apsilankykite Vilmos Verseckienės odontologijos centre, Likiškėlių g. 8, Alytuje, kuriame gausite visas reikiamas odontologijos paslaugas vienoje vietoje. Patyrę specialistai pasirūpins, kad visas paslaugas gautumėte greitai ir kokybiškai. Daugiau informacijos internete: vvoc.eu

❤️Sorpreso Coffee Shop“ – Viskas Jūsų kavos ritualui! Saldžios ir gardžios meilės dovanos nudžiugins pačius brangiausius! Užsukite adresu Ulonų 33 Alytuje arba užsisakykite internetu sorpreso.lt

❤️Padovanokite mylimam žmogui romantišką viešnagę Dzūkijos“ viešbutyje. Atsinaujinęs Dzūkijos“ viešbutis laukia Jūsų adresu Pulko g.14/1, Alytuje. Rezervuokite viešnagę telefonu +370 618 52000 arba internetu: hoteldzukija.lt.

❤️Pasakykite MYLIU stilingai. Dovanokite pavasariu ir meile kvepiančias dovanas iš THE HOME STORY“ salono FRAGONARD“ kvepalų kolekcijos! Salonas įsikūręs Alytuje, Ulonų g. 33. Dar daugiau dovanų idėjų atrasite internetinėje parduotuvėje: THEHOMESTORY.SHOP.

Sekite naujienas socialiniame tinkle Facebook Radijo stotis FM99 iki pat Šv. Valentino dienos bus skelbiami konkursai. Staigmenas radijo stoties FM99 klausytojams įsteigė: „Pocelonių oreivių klubas“, „Gėlių pasaulis“, „Vilmos Verseckienės odontologijos centras“, „Sorpreso Coffee Shop“, „THE HOME STORY“, „Dzūkijos viešbutis“.

Kitos naujienos

Alytaus kraštotyros muziejuje antradienį pristatyta Vilmanto Dunderio knyga apie Kovo 11-osios akto signa...

Per pirmą dieną, vasario 21-ąją, kai buvo pradėti rinkti parašai už kandidatus į prezidentus, TS-LKD kand...

Valstybinei energetikos reguliavimo tarybai (VERT) teigiant, kad buitiniai vartotojai ir mažos įm...

Delfi.lt skelbia, kad Latvijoje sulaikytas vyras, įtariamas Baltijos šalyse dažais apipylęs ne vieną memo...