Klausyti gyvai

22:00 - 24:00

Vakaro dvelksmas

„Mes Kitokie“ – Andrius Tapinas: „Mano svajonė išsipildė tik prieš kelis metus“

 

Kiekvieną ketvirtadienį šeštą vakare Radijo stoties „FM99“ eteryje laida šaunuolė „Mes Kitokie“! Jaunatviškas draivas, kitoks požiūris ir charizmatiški pašnekovai – visa tai ir dar daugiau laidoje jaunimui „Mes Kitokie“!

Radijo stoties „FM99“ eteryje bendravome su Lietuvoje gerai žinomu žmogumi – Andriumi Tapinu. Žurnalistas, laidų vedėjas, vertėjas, rašytojas, mokymų ir seminarų vedėjas, atrodo,  kiekviena diena turėtų būti įprasta – darbas, darbas, darbas. Kaip yra iš tiesų?  Pašnekovas teigia, jog  rutina jo gyvenime neegzistuoja: „Aš neturiu įprastos dienos.  Tai turbūt yra viena didžiausių privilegijų mano gyvenime.“

„Mes Kitokie“ vedėja Brigita Reklaitytė ir Andrius Tapinas (Brigitos Reklaitytės nuotr.)

Pasakodamas apie savo jaunystę, Andrius pasidalina reikšmingu gyvenimo įvykiu – būdamas 10-12-oje klasėje, jis išvertė tris milžiniškus „Žiedų valdovo“ tomus. Pasak žurnalisto, 15-18 metų moksleiviai turėtų būti kupini „megamotyvacijos“, ypač šiuolaikinė karta. Pašnekovas mano, jog dar nei viena karta neturėjo tiek daug galimybių (naujosios technologijos ir pan.) Jam gaila jauno žmogaus, kuris jų neišnaudoja: „Esi sau didelis nedraugas“. Kalbėdamas savo asmenybę, žurnalistas džiaugiasi, jog pats nėra tinginys:  „Aš savęs negalėčiau pavadinti tinginiu.“

Šiuo metu televizijos laidų vedėjas kartu su Arūnu Valinsku veda intelektinį žaidimą „Auksinis protas“. Andrius paatvirauja, jog Arūnu Valinsku susižavėjo mokydamasis vienuoliktoje klasėje, kai dalyvavo jo  žaidime „Taip ir Ne“  ir laimėjo pagrindinį prizą. Tada jis suprato, kad irgi nori vesti intelektinius žaidimus.

A. Merkienės
Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas (A. Merkienės nuotr.)

Pokalbio metu Andrius Tapinas ragina jaunimą siekti savų tikslų, nenuleisti rankų, jei kas nepavyksta ir neatsisakyti svajonių. Savosios svajonės Andrius siekė keliolika metų ir ji išsipildė. Kokia tai svajonė, kokia knyga apvertė jo gyvenimą bei kaip jis apibūdintų savo gyvenimą vienu sakiniu – klausykitės pokalbyje!

Kitos naujienos

Žurnalas „Time“ metų žmogumi trečiadienį paskelbė JAV popmuzikos žvaigždę Taylor Swift, pavadinęs šią muz...

Alytaus apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Gautas 58-e...

„Tai mūsų eglutė išdygo po nakties, kaip netikėtas Kalėdinis stebuklas“, – į radijo stoties „FM99“ pašto ...

Šiuolaikinės klounados spektaklis visai šeimai „Čiurlionio pasaka“